دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱
معاون تبلیغ حوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند:

وحدت و انسجام و ایستادگی رمز پیروزی در جنگ اقتصادی است

معاون تبلیغ حوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند گفت: ملت ایران علیرغم تمام مشکلات و سختی‌ها پای آرمان‌های امام راحل ایستادند و وحدت و انسجام و ایستادگی رمز پیروزی در جنگ اقتصادی است.
وحدت و انسجام و ایستادگی رمز پیروزی در جنگ اقتصادی است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام درخشی اظهار داشت: هدف و فلسفه بعثت پیامبراکرم(ص) به کمال رساندن تمام ادیان الهی و کامل شدن اخلاق کریمه بوده است.
وی گفت: وحدت میان مسلمانان و و هدایت انسان‌ها یکی از اهداف بعثت پیامبراکرم(ص) است و وقتی رسالت پیامبر(ص) مرور می‌شود عقیده‌ها به هم نزدیک و هدف‌ها واحد است.
معاون تبلیغ حوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند افزود: باید با پیروی از سیره پیامبران و انبیای الهی راهی برای ورود دشمن به صحنه اسلام نگذاریم و آن‌ها را از صحنه اسلام خارج کنیم.
درخشی با بیان اینکه مسلمانان بیشترین ضربه را از خودی‌ها متحمل شدند تصریح کرد: به طور قطع شکست جدی مسلمانان در طول تاریخ از خودی‌ها و ایجاد فتنه‌ها در میان آن‌ها بوده است.
وی ادامه داد: دشمنان به دنبال تفرقه و اختلاف در میان مسلمانان هستند تا ریشه اسلام را بخشکانند و با اختلاف در جامعه مسلمانان به اهداف خود برسند.
معاون تبلیغ حوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند خاطرنشان کرد: نباید تفرقه و اختلاف داشته باشیم و وحدت اسلامی را در جامعه مسلمانان رقم بزنیم.
درخشی اظهار داشت: ملت ایران علیرغم تمام مشکلات و سختی‌ها پای آرمان‌های امام راحل ایستادند و وحدت و انسجام و ایستادگی رمز پیروزی در جنگ اقتصادی است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۸۶۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , حوزه‌ علمیه , اقتصاد