سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲
رئیس ستاد بازشازی عتبات عالیات استان خراسان جنوبی خبرداد:

آمادگی 19 موکب استان جهت اعزام به مناطق سیل‌زده کشور

رئیس ستاد بازشازی عتبات عالیات استان خراسان جنوبی از آمادگی 19 موکب استان جهت اعزام به مناطق سیل‌زده کشور خبرداد.
آمادگی 19 موکب استان جهت اعزام به مناطق سیل‌زده کشور
 
موسی جوینده، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار خراسان‌تایم به آمادگی 19 موکب استان جهت اعزام و کمک‌رسانی به مناطق سیل زده کشور اشاره کرد و گفت: این موکب‌ها به مدت یک‌ماه در مناطق سیل زده مستقر خواهندبود که آرد و آذوقه پیشبینی شده آن‌ها نیز آماده است؛ لذا با توجه به عدم اعلام نیاز، موکب‌ها هنوز اعزام نشده‌اند که با اعلام نیاز مناطق سیل‌زده اعزام موکب ها انجام خواهدشد.
وی افزود: مردم استان می‌توانند موادغذایی از قبیل برنج، گوشت، حبوبات، روغن، رب، قند و شکر و لباس و پوشاک برای کودکان که از نیازهای ضروری است را به دفاتر ستاد بازسازی شهرستان و در مرکز استان هم به ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان واقع درخیابان مدرس 4، تحویل دهند و همچنین کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب 6273811095667975 به نام اربعین که شماره حساب ستاد بازسازی عتبات عالیات استان است، واریزنمایند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بیان کرد: 7 موکب جهت تولید نان گرم اعلام آمادگی نموده‌اند و 22 تن آرد برای آنان آماده شده‌است که به محض اعلام نیاز به استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان اعزام خواهندشد.
وی ادامه داد: همچنین 12 موکب جهت پخت غذای گرم اعلام آمادگی کرده‌اند که برای دو وعده نهار و شام در خدمت سیل‌زدگان خواهندبود.
جوینده در پایان افزود: حتما مردم استان عنایت ویژه‌ای برای این کمک‌ها خواهندداشت؛ همانطور که استان خراسان جنوبی در موضوعات مختلف پیشتاز است، جهت کمک به سیل زدگان نیز اقدامات شایسته‌ای انجام خواهدداد تا بتوانیم از مشکلات مردم عزیز کشورمان بکاهیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۸۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سیل , عتبات عالیات