پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

اقدامات خصمانه علیه سپاه نشان از افول آمریکا دارد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: اقدامات خصمانه علیه سپاه نشان از درماندگی و افول آمریکا دارد و در آینده نزدیک آمریکا، اسرائیل و اذناب آنان نابود خواهند شد و پاسداران انقلاب اسلامی که سربازان امام زمان(عج) هستند، پرچم همیشه سرافراز اسلام را با دستان باکفایت مقام معظم رهبری تقدیم حضرت مهدی موعود(عج) خواهند کرد.
اقدامات خصمانه علیه سپاه نشان از افول آمریکا دارد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، به مناسبت ولادت با سعادت امام حسین(ع) و اعیاد خجسته شعبانیه و در پی اقدام رذیلانه رئیس جمهور مستکبر آمریکا مبنی بر تروریست نامیدن سپاهیان، اعضای مجمع شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با مجموعه سپاه انصار   الرضا (ع) استان دیدار کردند.
حجت‌الاسلام احمد   ملایی،   رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در این دیدار با تبریک ایام مبارک شعبانیه و روز پاسدار گفت: مجموعه شورا ضمن اعلام همبستگی با سربازان اسلام، اقدام رذیلانه و مذبوحانه رئیس جمهور مستکبر آمریکا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده را به شدت محکوم می‌کند و به فرموده امام راحل(ره) اگر سپاه نبود، کشور هم نبود و اسلام و ایران با وجود نیروی مردمی و پرتلاش سپاه برای همیشه سرافراز خواهد بود.
وی افزود: پاسداران انقلاب اسلامی در قلب و جان تک تک ۸۰ میلیون ایرانی قرار دارند و هر گونه اقدام توسط مستکبرین اقدام علیه جمهوری اسلامی ایران است و همواره تمام مردم ایران اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را حمایت کرده و مایه افتخار و مباهات خویش می‌دانند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: آمریکای   جهانخوار   بزرگترین حامی تروریست و به وجود آورنده گروه‌های وحشی و تروریستی چون داعش و نماد تروریست در جهان است و دستش به خون کودکان، زنان، نوجوانان، جوانان و مردم بی گناه جهان آلوده است.
ملایی بیان کرد: این گونه اقدامات خصمانه علیه سپاه نشان از درماندگی و افول آمریکا دارد و در آینده نزدیک آمریکا، اسرائیل و اذناب آنان نابود خواهند شد و پاسداران انقلاب اسلامی که سربازان امام زمان(عج) هستند، پرچم همیشه سرافراز اسلام را با دستان باکفایت مقام معظم رهبری تقدیم حضرت مهدی موعود(عج) خواهند کرد.
وی یادآور شد: آمریکا حتی حمایت از مظلومان را نیز برنمی‌تابد و جهادگرانی را که به حمایت از مظلومان برخاسته و در مقابل ظالمان ایستاده و در قلب مردم ایران و همه مسلمانان و مظلومان جهان قرار دارند، تروریست می‌خواند و مضحک‌تر اینکه برای این اقدام نابخردانه از رژیم خون‌آشام، جانی و غاصب صهیونیستی خط می‌گیرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۸۹۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تروریست , سپاه