پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس:

خیران پشتوانه‌های مادی و معنوی دولت و مردم هستند

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: خیران پشتوانه‌های مادی و معنوی دولت و مردم هستند و می‌توان گفت فعالیت‌های چشمگیر خیران در ایران در سطح دنیا نظیر ندارد.
خیران پشتوانه‌های مادی و معنوی دولت و مردم هستند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، فرهاد فلاحتی، امروز 22 فروردین، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون هرجایی که خیرین وارد مجموعه‌ای شده و نقش مشارکتی را بر عهده گرفته‌اند، در آن مرحله موفقیت‌های خوبی حاصل شده است.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون خیران در خصوص مدرسه‌سازی، درمان و پزشکی و یا کمیته امداد و بهزیستی قدم‌های ماندگاری را برداشته‌اند که سبب رونق در بخش‌های متعدد شده است.
فلاحتی گفت: خیران پشتوانه‌های مادی و معنوی دولت و مردم هستند و فعالیت چشمگیر آنها در ایران در سطح دنیا بی نظیر است و فضاهای بهتری برای جذب و تکریم خیران باید فراهم شود که با اطلاع رسانی می‌توان به این مهم دست یافت.
وی بیان کرد: در بسیاری از حوز‌ه‌ها، خیران تاکنون نقش موثر و محوری داشته و خیران در حوزه تعالی مباحث مربوط به فرهنگ و اقتدار علمی بسیار مفید و راهگشا بوده‌اند.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیاز استان در خصوص مدرسه‌سازی و مدرسه‌یاری به اولویت‌های هر منطقه و نیازسنجی آن منطقه برمی‌گردد و باید کمک‌های خیران دسته بندی و با اولویت آموزشی هزینه شود.
فلاحتی با بیان اینکه در هر حوزه‌ای که تبلیغات بیشتر شود، خیران نیز به نسبت کمک‌های بیشتری می‌کنند، یادآور شد: در خراسان جنوبی بیشتر در بستر ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در مناطق روستایی کمک خیران موثر است و اگر خیران وارد حوزه‌های اشتغال شوند، باعث رفع محرومیت در برخی نقاط می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۸۹۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , بهزیستی