پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹

تظاهرات حمایت از سپاه پاسداران روز جمعه برگزار می‌شود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در اطلاعیه ای از عموم مردم برای شرکت در تظاهرات حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دعوت کرد.
تظاهرات حمایت از سپاه پاسداران روز جمعه برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ضمن محکومیت اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهور منفور رژیم مستکبر آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان دعوت کرد تا پس از اقامه نمازجمعه این هفته همزمان با سراسر کشور، در تظاهراتی خشم و نفرت خود را از این اقدام ننگین شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیسم بین الملل، فریاد کرده و وحدت و همدلی خود را با سپاه به نمایش بگذارند.
در این اطلاعیه آمده است: سلام و درود خدا بر پاسداران سبزپوش جان برکف انقلاب اسلامی این سپاهیان غیور و دلاور اسلام. گرچه ترامپ شیطان صفت و دیوانه و دولت احمق تر از خودش به سپاهیان عزیز جسارت روا داشته و شخصیت ذاتی خود و خاندان بی هویتش را به سپاه غیور اسلام نسبت داده، اما حافظه تاریخی همه مردم فهیم و قدرشناس ایران، قدر پاسداران عزیزمان را به خوبی می دانند. سپاهی که 40 سال قبل در خوزستان و تمامی مرزها، لباس سبز رزم خود را به خون پاک مقدسشان آغشته کردند تا ایران و ایرانی در صلح و امنیت باشد و امروز پس از 40 سال مجاهدت و سازندگی، بازهم خوزستان و ایران اسلامی شاهد است که خط مقدم خدمت را برگزیدند و لباس مقدس سبز خود را در سیلاب گل آلود برای خدمت به مردم معطر کردند.
این اطلاعیه می افزاید: مردم انقلابی استان خراسان جنوبی همگام با ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی پس از اقامه نماز باصلابت جمعه این هفته، شکوه وحدت خود را با سپاه مقتدر و سرافراز به نمایش گذاشته و با حضور باشکوه و وحدت بخش خود در تظاهرات علیه اقدام ننگین رئیس جمهور منفور رژیم زیاده خواه آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی، فریاد «ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند» را سرخواهند داد تا خاری در چشم دشمنان کوردل این انقلاب باشد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: سپاه، پاسدار و مولود انقلاب است و تروریستی خواندن سپاه، این پاسداران عزت و شرف، توسط دولتی که خود بانی و حامی تروریسم در سطح جهان است، بیشتر شبیه یک شوخی احمقانه و در عین حال بازی با دم شیر است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۸۹۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی , سپاه