جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

سپاه خود را خادم مردم و ولی فقیه می‌داند

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: رسالت سپاه، حفاظت و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن است. این دشمن است که می‌خواهد بین سپاه و سایر نیروهای مسلح و دولت فاصله بیندازد، وگرنه سپاه هیچگاه با تدابیر نظام فاصله نداشته و خود را خادم و سرباز مردم و ولی فقیه می‌داند.
سپاه خود را خادم مردم و ولی فقیه می‌داند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم، سردار علی قاسمی، فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی در سخنرانی قبل از نماز جمعه، با بیان اینکه سپاه، کمیته‌های انقلاب و بسیج در مساجد برای حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب شکل گرفته‌است، اظهارداشت:همه ما باید در برابر ستمگران و زورگویان آماده دفاع باشیم.
وی با اشاره به اینکه مجموعه‌هایی از قبیل؛ سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان و بنیاد شهید که به فرمان بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت سال ۵۸ تشکیل شد، وظیفه حفاظت از انقلاب را برعهده دارد، تصریح کرد:پاسداران اولیه سپاه، فرزندان این انقلاب بوده‌اند که سرمایه‌دار و ثروتمند نبوده و نیستند بلکه افرادی هستند که خالصانه به این نهاد پیوستند و آماده به کار شدند.
سردار قاسمی تعداد شهیدان سپاهی که در هشت سال دفاع مقدس در جبهه‌های جنگ حضورداشتند را بیشتر از سایر شهدا دانست و گفت:جانبازان، شهدای زنده ما هستند و مجموعه سپاه هیچگاه به ملت خیانت نکرده و نخواهدکرد و همواره خادم و همراه مردم خواهدبود.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)، پاسداران نسل سوم انقلاب را بهتر و آماده‌تر از پاسداران نسل دوم و اول دانست و خاطرنشان کرد:به لحاظ کارایی، مدیریت و اطاعت از فرماندهی و ولی فقیه، نسل امروز جوانان بسیج و سپاه کمتر از نسل‌های گذشته نیستند و حتی فشاری که برای اعزام به سوریه بر ما وارد می‌شود از دهه‌های ۵۰ و ۶۰ انقلاب نیز بیشتر است و نسل سوم انقلاب توانسته‌اند دستاوردهای نسل دوم و اول را حفظ کنند.
وی در ادامه افزود:رسالت سپاه، حفاظت و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن است که ممکن است بسیاری از افراد از این رسالت خوششان نیاید ولی ما به رضایت مقام معظم رهبری و ملت خود توجه می‌کنیم و این دشمن است که می‌خواهد بین سپاه و سایر نیروهای مسلح و دولت فاصله بیندازد، وگرنه سپاه هیچگاه با تدابیر نظام فاصله نداشته و خود را خادم و سرباز مردم و ولی فقیه می‌داند.
سردار قاسمی در پایان با بیان اینکه امروز استکبار جهانی با چتر رسانه برای سپاه توطئه کرده‌است، اظهارداشت:قطعا تمام طرح‌های دشمن ناکام خواهدماند که صیانت و حفاظت از امنیت، اقتدار ملی و اصل اساسی "نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی" سرلوحه کار سپاه است و امروز دشمن از ما می‌ترسد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۰۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نماز جمعه , سپاه