جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۴
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تصمیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی:

خانه احزاب در خراسان جنوبی فعال می شود/فعالیت۳۹ حزب فرعی فعال در خراسان جنوبی

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تصمیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی گفت: خانه احزاب در استان به زودی فعال می شود و خراسان جنوبی به جمع ۱۵ استان فعال خانه احزاب در کشور می پیوندد.
خانه احزاب در خراسان جنوبی فعال می شود/فعالیت۳۹ حزب فرعی فعال در خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدمهدی موسوی شامگاه پنج شنبه در نخستین نشست هم اندیشی احزاب و رسانه در خراسان جنوبی اظهار داشت: کمک احزاب به آگاهی سیاسی و انتخاب درست مردم  کمک می کند.
وی گفت: خراسان جنوبی 39 حزب فرعی فعال دارد که با فعال شدن خانه احزاب، خراسان جنوبی به جمع 15 استانی خواهد پیوست ، که خانه احزاب دارند.
مدیرکل صداوسیمای استان خراسان جنوبی هم در این نشست گفت: در برنامه های صداوسیما تلاش شده از کارشناسان با دیدگاه های متفاوت استفاده شود تا انتظارات گروه‌های مختلف برآورده شود.
آیینه دار خواستار استمرار این گونه نشست ها در طول سال شد و افزود: احزاب نباید صرفأ در حوزه مباحث سیاسی و انتخاباتی اقدام به برگزاری نشست کنند، بلکه باید  در دیگر مسائل و مشکلات جامعه هم حضور فعال داشته باشند.
فرماندار بیرجند هم در این نشست گفت: با توجه به اینکه رنگین کمانی از احزاب در خراسان جنوبی داریم، باید طوری پیش رویم تا مردم با مرام نامه احزاب آشنا شوند.
ناصری برحفظ وحدت ملی و تبیین جایگاه احزاب در جامعه تاکید کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۰۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , احزاب , انتخابات