جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱

مردم خراسان جنوبی در حمایت از سپاه راهپیمایی کردند

مردم خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نمازجمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شرکت در راهپیمایی، وحدت و همدلی خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند.
مردم خراسان جنوبی در حمایت از سپاه راهپیمایی کردند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، مردم بیرجند در مرکز استان امروز (جمعه) با حضور یکپارچه و پرشور، اقدام نابخردانه و مضحک رئیس جمهوری آمریکا را در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به شدت محکوم کردند.
راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مصلای المهدی (عج) میعادگاه نمازجمعه بیرجند به سمت پارک جنگلی برگزار شد.
مردم در این راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مجلس سپاهی شده ترامپ روانی شده»، «آمریکا در چه فکریه ایران پر از سپاهیه»، «سلیمانی می رزمد ترامپ می لرزد» بار دیگر نفرت و انزجار خود را از این گونه اقدامات استکبار جهانی در راس آنها سردمداران کاخ سفید ابراز داشتند.
همچنین پیشکسوتان سپاه پاسداران خراسان جنوبی و برخی از مردم و مسئولان با لباس فرم سپاه در این راهپیمایی شرکت کردند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان این مراسم طی بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهور منفور رژیم مستکبر آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از حضور انقلابی و حماسی مردم در این راهپیمایی قدردانی کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۰۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سپاه , راهپیمایی