شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸
امام جمعه بیرجند:

ارتش و سپاه دوشادوش هم خادم ملت هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: امروزه ارتش و سپاه در کنار هم و در یک خط واحد به معنای حقیقی برای ملت ایران خدمت می‌کنند که این موضوع افتخارآفرین است.
ارتش و سپاه دوشادوش هم خادم ملت هستند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلیرضا عبادی صیح امروز در دیدار با فرماندهان و کارکنان یگان‌های ارتش مستقر در خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: ارتش مکتبی جمهوری اسلامی کلمه طیبه‌ای است که برای استوار ماندن کلمه توحید بیش از ۴۸ هزار شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.
وی بیان داشت: افتخارات این اندیشه از آن‌جا به ‌دست می‌آید که وقتی دشمن با کارشناسی حساب‌شده دشمنی خود را شروع می‌کند مغز بزرگانی چون شهید سپهبد قرنی و شهید علی صیاد شیرازی را نشانه می‌رود.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی به‌عنوان یک انسان نمونه در تحصیل علوم و عمل سنگ تمام می‌گذاشت، اضافه کرد: این شهید بزرگوار به صورت مرتب در جلسات درس اخلاق آیت‌الله مجتبی قزوینی حضور و هم‌دوش با همه انجام وظیفه در انواع مسؤولیت‌ها خود را فراموش نمی‌کرد.
عبادی تبیین کرد: امروزه ارتش و سپاه در کنار هم و در یک خط واحد به معنای حقیقی برای ملت ایران خدمت می‌کنند که این موضوع افتخارآفرین است.
وی با تأکید بر اینکه هیچ تفاوتی بین اخم و لبخند دشمن نیست، متذکر شد: همانطور که دام و دانه صیاد هدفی جز شکار صید ندارد اخم و لبخند استکبار جهانی و دولت‌های مستکبر نیز هدفی جز تسلط بر ملت‌ها نیست.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده و در دشمنی خود کم نمی‌گذارد، اضافه کرد: در چنین شرایطی که به بیان دشمن همه گزینه‌ها روی میز است جامعه ایمانی ما نیز باید مسلح به همه ابزارهای دفاعی باشد.
عبادی با اشاره به وحدت و دوستی بین ارتش و سپاه، گفت: اینکه فرمانده ارتش روز بعد از قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی توسط آمریکای جنایتکار با لباس پاسداری به دیدار همرزمان پاسدارش می‌رود، نشان از عمق وحدت و دوستی نیروهای مسلح در کشور ما دارد.
وی با تأکید بر اینکه سخنان رئیس جمهور آمریکا را نباید تنها سخنان نابخردانه یک فرد دانست، اضافه کرد: این سخنان نشان‌دهنده فساد عمیق فکری یک سیستم است که هر کجا پا گذاشته جز جنایت، آوارگی و ترویج مواد مخدر ثمری برای ملت‌ها نداشته است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه هر جامعه‌ای در شناخت دشمن کوتاهی کند بی‌شک با آسیب‌های فراوانی رو به رو خواهد شد، اعلام کرد: استکبار جهانی با توهین به پیامبران به بهانه آزادی هیچ برخوردی نمی‌کند ولی از طرف دیگر با هرگونه فریاد علیه هولوکاست و نامشروع بودن رژیم صهیونیستی برخورد می‌کند.
عبادی ادامه داد: این چگونه آزادی و دموکراسی است که وقتی مردم در تظاهرات خود از چرایی در دست داشتن ۹۹ درصد ثروت در دست یک درصد سوال می‌کنند به جای پاسخ گلوله و گاز اشک‌آور دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۱۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سپاه , ارتش