شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
3 اردیبهشت‌ماه؛

بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی برگزار می‌شود

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی با دعوت از خیرین خراسان جنوبی مقیم خراسان رضوی همزمان با سوم اردیبهشت ‌ماه جاری در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، محمدرضا بیکی، در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی در خصوص روش‌های مشارکت در امر مقدس مدرسه‌سازی اظهار کرد: اشخاص حقیقی و حقوقی و بنیادهای خیریه می‌توانند از طرق مختلف با در نظر گرفتن اولویت‌ها، در امر مدرسه‌سازی کمک کنند.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی، احداث مدارس و فضاهای ورزشی و پرورشی در مناطق مورد نیاز و تحویل به آموزش و پرورش، تعمیر و یا تکمیل فضاهای موجود آموزشی و پرورشی، تهیه امکانات و تجهیزات آموزش و پرورش و تامین مصالح مورد نیاز را از اولویت‌های مدرسه سازی در استان برشمرد و گفت: خیرین می‌توانند مبلغ مورد نظر به هر میزان را به حساب‌های مردمی اداره‌کل نوسازی مدارس واریز کنند.
بیکی با اشاره به اینکه پرداخت وجوه نقدی به حساب کمک‌های مردمی اداره کل نوسازی یا مجمع خیرین مدرسه‌ساز برای ساخت مدارس واریز و فیش ارایه می‌شود، ادامه داد: در همین رابطه شماره 6965567664 بانک ملت شعبه مرکزی بیرجند به نام مجتمع خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی آماده دریافت کمک‌های خیرین است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی در خصوص کمک‌های غیرنقدی، گفت: خیرین می‌توانند با اهدای کمک‌های غیرنقدی مانند طلا و جواهر، اهدای زمین جهت احداث فضاهای آموزش و پرورش، واگذاری املاک و مستغلات در زمان حیات یا پس از آن، همکاری فرهنگی و تبلیغی در راستای گسترش فرهنگ مشارکت مردم در امر مدرسه‌سازی و ارایه همکاری فنی و مهندسی برای ساخت مدارس به اداره‌کل نوسازی مدارس استان و یا مجمع خیرین مدرسه‌ساز کمک کنند.
بیکی افزود: بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی با دعوت از خیرین خراسان جنوبی مقیم خراسان رضوی همزمان با سوم اردیبهشت ‌ماه جاری در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
وی یادآور شد:  سامانه پرداخت آنلاین سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور www.dres.ir و سامانه همراه بانک ملت با شماره گیری #1214 *3*741* آماده دریافت کمک‌های مالی خیرین است.
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۱۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آموزش‌ و پرورش , مدرسه‌ساز