شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹
نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:

پرداخت مطالبات معلمان مناطق مرزی خراسان جنوبی پیگیری شود

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت مطالبات فرهنگیان و معلمان مناطق مرزی و حق رفاهی معلمان استان پیگیری شود.
پرداخت مطالبات معلمان مناطق مرزی خراسان جنوبی پیگیری شود
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، نظر افضلی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرروش خراسان جنوبی اظهار داشت: درخواست ما از آموزش و پرورش این است که این نهاد به هیچ عنوان سیاسی نشود و باید وظیفه فرهنگ‌سازی و انسان‌پروری را انجام دهد.
وی بیان کرد: این نهاد نباید ستاد انتخاباتی حزب، گروه و فرد خاصی باشد که متاسفانه در‌ برخی از شهرهای استان شاهد سیاسی شدن آموزش و پرورش هستیم.
نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی افزود: پرداخت مطالبات فرهنگیان و معلمان مرزی و حق رفاهی معلمان از دیگر موضوعات درخواست است.
افضلی با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا عنوان کرد: این امر نشان می‌دهد‌ مسیرکلی نظام اسلامی به درستی انتخاب شده و در مسیر درست پیش می‌رود پس باید با استفاده از نیروهای مستعد و درست در راستای توسعه منطقه بکوشیم.
مدیرکل آموزش و پرروش خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت: اسکان مسافرین نوروزی در امسال 36درصد به نسبت سال گذشته افزایش داشته است گفت: در شرایط حاضر و با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی به مدارس داخل شهر و بین راهی آماده باش برای اسکان و خدمت به مسافرین را داده‌ایم.
وی اظهار داشت: ضمن ابراز نگرانی از کمبود شدید نیرو در این اداره کل با توجه به بازنشستگی بالا و ورودی کم، عنوان کرد: در حال مکاتبه و پیگیری برای جذب نیروی حق التدریس آزاد و همچنین ادامه همکاری بخشی از بازنشستگان هستیم.
واقعی بیان کرد: در صورت گشایش اعتباری پرداخت مطالبات فرهنگیان این موضوع در اولویت آموزش و پرورش قرار دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۲۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فرهنگیان , آموزش و پرورش