شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

اتحاد بین نیروهای مسلح پاسخی دندان شکن به دشمنان انقلاب است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اتحاد بین نیروهای مسلح پاسخی دندان شکن به دشمنان انقلاب است گفت: تفکر پاسداری و تفکر بسیجی تنها در ارگان سپاه پاسداران خلاصه نمی‌شود بلکه در قشرهای مختلف مخصوصا در نیروهای مسلح وجود دارد.
اتحاد بین نیروهای مسلح پاسخی دندان شکن به دشمنان انقلاب است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی در دیدار با فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: تفکر پاسداری و تفکر بسیجی تنها در ارگان سپاه پاسداران خلاصه نمی‌شود، بلکه در قشرهای مختلف مخصوصا در نیروهای مسلح وجود دارد و به لطف خداوند متعال همه یکی هستند و این یگانگی پاسخ خوب و دندان شکنی به دشمنان انقلاب داد.
وی با اشاره به اینکه دشمنی دشمنان با ایران اسلامی منحصر به اکنون نیست بلکه از همان روز اول انقلاب اینگونه بوده است افزود: در میدان عمل و دفاع 8 ساله جنگ تحمیلی همه نیروهای مسلح، دانشگاهیان، حوزویان و کارگران حضور داشته‌اند و در طی این چهل سال نیز آن افرادی که به هر میزانی از روحیه انقلابی برخوردار بودند در صحنه‌های مختلف حضور پیدا کردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در دفاع 8 ساله مردم به همراه نیروهای مسلح در جنگ نظامی حضور داشتند و سال گذشته در جرایانات زلزله و اکنون نیز در جرایانات سیل حضور پر رنگی دارند که در هیچ کشوری مشاهده نمی‌شود و روحیه ایمانی یعنی همین حضور است.
عبادی با بیان اینکه اگر این تفکر به صورت فراگیر وجود داشته باشد و در ایران اسلامی شاهد فکرهای بیگانه نباشیم هیچ مشکلی نخواهیم داشت افزود: مشکلات به خاطر همین حرکت‌های سلیقگی، سوء استفاده‌گری و کم ایمانی است که در یک اقلیت وجود دارد و همان منشأ فتنه‌های بزرگ می‌شود.
وی مطرح کرد: انگیزه اصلی مردم از همان ابتدای انقلاب اسلامی و با رأی 98 درصدی مشخص بوده و اکنون نیز همانگونه است و هیچ تغییری در مردم ایجاد نشده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: در تجربه گام اول انقلاب یک سری موفقیت‌ها و ضعف‌هایی داشته‌ایم و برای برداشتن گام دوم انقلاب باید موفقیت‌ها را که نقطه قوت ماست تقویت کنیم تا به آرمان‌های خودمان نزدیک‌تر شویم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۲۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سپاه , نیرو‌های مسلح