يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی:

برق 2 روستای سربیشه قطع شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: برق روستاهای چاه قنبر و معروفان شهرستان سربیشه به علت سقوط پنج تیر برق در رودخانه قطع شد.
برق 2 روستای سربیشه قطع شد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، محمدابراهیم شرکاء روز یکشنبه افزود: در حال حاضر یک گروه عملیاتی از همکاران شرکت توزیع برق برای وصل مجدد برق در منطقه حاضر هستند.
وی بیان کرد: اکنون 33 گروه عملیاتی شرکت توزیع برق در استان برای مواجهه با بحران های احتمالی در حالت آماده باش هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی اظهار داشت: در پی تشدید بارندگی‌ ها و وقوع سیل در برخی نقاط استان حتی پیمانکاران شرکت برق در حالت آماده باش هستند و در حال حاضر هیچ‌ گونه بحرانی در حوزه برق وجود ندارد.
وی چندی پیش گفت: بیش از 100 نفر شامل مدیران، معاونان و مسئولان بهره برداری و کادر فنی و اجرایی در ستاد شرکت و 11 شهرستان این استان در آماده باش کامل و کشیک به سر می برند.
شرکا یادآور شد: خودروهای عملیاتی، جرثقیل، بالابر و گروه های خط گرم در ستاد و شهرستان های استان با تمامی تجهیزات و امکانات فنی و خدمات رسانی در آمادگی کامل قرار دارند.
وی با اشاره به اینکه مولدهای اضطراری و انبارهای مدیریت بحران مورد کنترل، ارزیابی و بازدید قرار گرفته است گفت: گروه‌ های عملیاتی این شرکت با تجهیزات کافی آماده هستند در صورت هرگونه مشکل و بحران در حوزه برق و با اعلام شرکت توانیر در کوتاهترین زمان ممکن به مناطق مدنظر اعزام شوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۳۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , برق , سربیشه