دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶

اعلام فراخوان دومین دوره آموزش تسهیلگران اقتصادی – اجتماعی

با همکاری جهاددانشگاهی، گروه مشاوران مدیریت و مطالعات راهبردی تدبیر دومین دوره آموزش تسهیلگران اقتصادی – اجتماعی را برای تکمیل شبکه تسهیلگری در استان‌های هدف برگزار می‌کند.
اعلام فراخوان دومین دوره آموزش تسهیلگران اقتصادی – اجتماعی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، بر این اساس افراد علاقمند به تسهیلگری اقتصادی – اجتماعی که دارای دانش و ویژگی‌های اولیه تسهیلگری هستند ثبت‌نام به عمل آورده و پس از انجام بررسی‌های اولیه و کسب موفقیت در آزمون آنلاین ( آزمون عمومی شامل؛ هوش، استعداد تحصیلی و آشنایی با رایانه؛ آزمون تخصصی و آزمون شخصیتی) و مصاحبه تخصصی برای افراد   گزینش شده دوره آموزش تسهیلگری برگزار می‌شود.
کلیه مراحل آزمون و آموزش به صورت رایگان بوده و پس از طی دوره‌های آموزشی و کسب موفقیت گواهینامه تسهیلگری به افراد شرکت‌کننده اعطا خواهد شد، همچنین افرادی که دوره فوق را با موفقیت سپری کنند در طرح‌های اشتغال زایی در مناطق معرفی شده به کار گرفته می‌شوند.
برای ثبت‌نام در این آزمون شرایطی در نظر گرفته شده که از جمله داشتن تابعیت ایران؛ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛ داشتن حداقل سن 25 سال و حداکثر 45 سال؛ دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در رشته های تحصیلی مربوطه با معدل حداقل 15؛ انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای آقایان؛ بومی بودن یا حداقل اقامت 5 سال در شهرستان متبوع؛ عدم استخدام رسمی و پیمانی در دستگاه های دولتی؛ نداشتن سابقه محکومیت است.
مستندات مورد نیاز؛ تصویر کارت ملی، تصویر مدرک تحصیلی، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان، تصویر پرسنلی است.
رشته‌های تحصیلی مورد قبول در این آزمون عبارت از رشته‌های مدیریت(با اولویت گرایش‌های بازرگانی، صنعتی، کارآفرینی و فناوری اطلاعات )، اقتصاد (با اولویت گرایش‌های بازرگانی، نظری، کشاورزی، محیط زیست، توسعه و برنامه‌ریزی اقتصادی) است.
مهندسی صنایع (با اولویت گرایش‌های برنامه ریزی و تحلیل سیستم‌ها، تولید صنعتی و تکنولوژی صنعتی)؛ کشاورزی( با اولویت گرایش‌های علوم و مهندسی صنایع غذایی، اقتصاد کشاورزی، علوم دامی، مکانیزاسیون کشاورزی، زراعت و اصلاح نباتات، ترویج و آموزش)؛ جغرافیا (برنامه ریزی روستایی و توسعه روستایی)؛ رشته حسابداری نیز از دیگر رشته‌ها است.
زمان برگزاری آزمون 13 اردیبهشت است و علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این آزمون تا 30 فروردین ماه به آدرس  :http://www.trmcg.com/fa/cooperation/facilitator   مراجعه کنند.
استان‌ها و شهرستان‌های هدف اجرای   این طرح در سال 1398 به شرح ذیل است:  

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , فراخوان , جهاد دانشگاهی