دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی خبرداد:

نجات 35 حادثه‌دیده بارندگی‌های خراسان‌جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از نجات 35 نفر در 24 ساعت گذشته توسط نیروهای امدادی خبر داد.
نجات 35 حادثه‌دیده بارندگی‌های خراسان‌جنوبی
 
خضری، مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار خراسان‌تایم به نقل از محمدرحیم شهریاری، مدیرکل هلال احمر استان اظهارکرد: در 24 ساعت گذشته، نیروهای امدادی هلال احمر به 299 حادثه‌دیده در 32 حادثه امدادرسانی کردند.
وی با بیان اینکه نجات یافتگان حوادث شب گذشته 35 نفر بودند، گفت: 11نفر در حادثه واژگونی اتوبوس به مسیر رودخانه، 23نفر در چاه‌های کشاورزی ولیعصر(عج) سربیشه به همراه یک دستگاه خودروی امدادی یونیماک و یک چوپان در طبس توسط نیروهای امدادی نجات یافتند.
وی با اعلام اینکه 143 نفر از حادثه دیدگان توسط هلال احمر اسکان یافتند، افزود: کل حوادث شامل 23 مورد سیل و آبگرفتگی، سه مورد حوادث جاده‌ای و چهار مورد حوادث شهری بوده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه 205 نفر در قالب 63 تیم به محل حوادث اعزام شده‌اند، تصریح کرد: اغلب حوادث در شهرستان‌های سربیشه و طبس بوده است.
وی در خصوص حوادث جاده‌ای ناشی از بارندگی نیز بیان کرد: یک مورد واژگونی نیسان وانت در محور قاین به خواف که تعداد حادثه‌دیدگان آن سه نفر بودند، صورت گرفت.
شهریاری ادامه داد: واژگونی خودروی ۴۰۵ در شوسف نهبندان و برخورد دو دستگاه تریلی در محور خور به دیهوک با دو حادثه دیده نیز از دیگر حوادث جاده‌ای بود که امدادرسانی شد.
وی با اشاره به بروز حوادث شهری، بیان کرد: یک مورد انتقال مصدوم از روستای چشمه گاوی به مرکز درمانی سربیشه انجام شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی یادآور شد: یک کودک بیمار از روستای بی‌بی زها به مرکز درمانی درمیان نیز منتقل شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۶۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بارندگی , هلال احمر