سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵
عضو شورای اسلامی شهر عشق‌آباد:

وضعیت بخش دستگردان طبس وخیم است

عضو شورای اسلامی شهر عشق‌آباد از خسارت وارده بر بخش دستگردان طبس خبرداد.
وضعیت بخش دستگردان طبس وخیم است
 
مرادی، عضو شورای اسلامی شهر عشق‌آباد طبس در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی خراسان‌تایم، به آسیب‌های وارده بر اثر سیل و بارندگی به عشق‌آباد اشاره کرده و اظهار داشت:یکی از خسارات وارده بر شهر، از بین رفتن جاده‌های اصلی و قطع برق در برخی از مناطق شهر است که هم‌اکنون در چند منطقه برق‌رسانی انجام شده‌است.
وی با بیان اینکه تاکنون هیچ خسارت جانی را در عشق‌آباد نداشته‌ایم، گفت: تخریب کامل منازل و راه‌های عشایری و نیز از بین رفتن آذوقه از جمله خسارات مالی است که به شهر وارد شده‌است.
مرادی تعداد خانه‌های تخریب شده بر اثر سیل را ۳۰ مورد اعلام کرد و گفت:صاحبان این منازل، در چادرهای هلال احمر اسکان یافته‌اند، اما برای همه افرادی که خانه خود را از دست داده‌اند، با کمبود فضا مواجهیم.
وی در خصوص اقلام و کمک‌های موردنیاز شهر خاطرنشان کرد:چادر، پتو، لباس گرم، تغذیه خشک و ماشین‌آلات سنگین برای بازسازی راه‌ها جزو نیازهای اساسی شهروندان است.
مرادی همچنین مهم‌ترین مشکل شهر را عدم امکانات راه‌سازی و راهداری مناسب دانست و افزود: راه‌های بخش دستگردان به گونه‌ای است که بارندگی۳۰میلی‌متری امکان ارتباط با سایر بخش‌ها را با مشکل جدی مواجه می‌کند و از این حیث، اوضاع ارتباطی این بخش وخیم است.
 وی در پایان افزود:به دنبال سیلاب اخیر، تمام راه‌های روستایی و ارتباطی به مراکز شهرستان، استان و استان‌های همجوار نیز قطع شده‌است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۱۹۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دستگردان , طبس