چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

سیل اخیر لایه پنهان روحیه بسیجی مردم را نشان داد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگرچه در سیل اخیر مدیران مسئول هستند اما روحیه بسیجی مردم لایه پنهانی بود که خود را نشان داد.
سیل اخیر لایه پنهان روحیه بسیجی مردم را نشان داد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، آیت الله سیدعلیرضا عبادی صبح چهارشنبه در دیدار با کارکنان سپاه خوسف اظهار داشت: جایگاه نیروهای انقلابی به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دل هاست.
وی با اشاره به سیاست‌های شوم بیگانه و طبیعت افراد لیبرال مسلک برای ایجاد مشکل برای مردم، بیان کرد: این ها بعضی را با پول‌های کلان و حقوق‌های نجومی به پول مشغول کرده و درست در مقابل برخی را به فقر مشغول می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بعضی نیز درصدد فتنه انگیزی هستند و انواع مشکلات را در صحنه اقتصادی ایجاد می‌کنند، عنوان داشت: دشمن با ایجاد این پروژه‌ها می‌خواهد مردم را مشغول کند.
مشکلات موجود مدیریتی به انتخاب مردم ربط دارد
عبادی اضافه کرد: هرچند به صورت ایزایی مردم دچار مشکل می‌شوند اما هوشیار هستند که مشکلات موجود مدیریتی ربطی به انقلاب ندارد بلکه به انتخاب ربط دارد.
وی با تأکید بر اینکه مردم باید در انتخاب خود تجدید نظر کنند و همواره در هر جایی سعی کنند امور را به دست افراد دلسوز، باایمان و انقلابی دهند، افزود: تجربه ۴۰ ساله انقلاب نشان داده هر چه در راه انقلاب حرکت کرده ایم پیروز بودیم اما هرجا با وادادگی و سازش کاری جلو رفتیم آسیب دیده ایم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مردم تصمیم خود را به موقع می‌گیرند و یکی از شواهد آن جریان سیل اخیر بود، بیان داشت: اگرچه در سیل اخیر مدیران مسئول هستند اما با همه مشکلاتی که پیش آمد یک لایه پنهان خود را نشان داد.
عبادی با بیان اینکه روحیه بسیجی مردم لایه پنهانی بود که در سیل اخیر خود را نشان داد، گفت: با همه فشارهایی که بر مردم بود آنقدر کمک به مناطق سیل زده شد که جهان را حیرت زده کرد.
وی ادامه داد: آن‌هایی که از پشت مرزها می‌گفتند سال ۹۷ مردم چهل سالگی انقلاب را نخواهند دید، مشاهده کردند که مردم چند برابر بیشتر آمده و در صحنه آزمایش دیدید چه کردند.
مطالبه مردم از مسئولان است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به پاسخ قاطع همه قشرها به تحریم‌های آمریکا و اهانت به سپاه پاسداران، افزود: اینها نشان می‌دهد که در حقیقت ۹۸ درصد از مردم در دهم فروردین اسلام را می‌خواهند.
عبادی با تأکید بر اینکه مطالبه مردم از مسئولان است، عنوان داشت: سوال مردم این است که مسئولان خدایی و اسلامی عمل کنند چراکه نسخه اسلام نسخه درستی است و اگر چنانچه در نسخه دست کاری شده، خود نسخه مشکل ندارد.
وی با اشاره به اینکه در طول این ۴۰ سال در قشرهای مختلف همه در این انقلاب سهم دارند اما نقش خانواده‌های نیروهای نظامی و امنیتی پررنگ‌تر است، افزود: روحیه ایمانی و مدیریت خانواده مهمترین پشتیبانی برای نیروهای انقلابی است. 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۰۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سیل , سپاه