جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی خبرداد:

اعزام ۵ گروه ارزیاب کمیته امداد به مناطق سیل زده خراسان جنوبی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی از اعزام پنج گروه ارزیاب و برآورد خسارت به واحدهای مسکونی و اشتغال مددجویان تحت حمایت در مناطق سیل‌زده استان خبر داد.
اعزام ۵ گروه ارزیاب کمیته امداد به مناطق سیل زده خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، رضا سلم‌آبادی با بیان اینکه خراسان جنوبی یکی از استان‌هایی بود که بر اساس اطلاع‌رسانی سازمان هواشناسی و مدیریت بحران امکان سیلاب و بارش شدید گزارش‌ شده بود، اظهار کرد: اقدامات خوبی از سوی کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت در سطح استان صورت گرفته است.
وی افزود: تمامی کارکنان کمیته امداد در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۵ و ۲۶ فروردین‌ماه در شهرستان‌های استان برای خدمت‌رسانی سریع‌تر به مددجویان تحت حمایت به صورت آماده‌باش بودند و به خانوارهای تحت پوشش خدمت‌رسانی شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی ادامه داد: پس از عبور سامانه بارشی از استان، بلافاصله از سوی مدیریت بحران کمیته امداد استان پنج گروه ارزیاب و برآورد خسارت به مناطق سیل‌زده اعزام شدند تا از نزدیک ضمن بررسی مشکلات مددجویان و خانوارهای آسیب‌دیده از سیل، پیگری‌های لازم در راستای رفع هر چه سریع‌تر مشکلات این خانوارها اقدام شود.
سلم آبادی در خصوص اعزام گروه‌های ارزیاب و برآورد خسارت به مناطق سیل زده، گفت: این گروه‌ها کاملا تخصصی بوده و در هر یک از گروه‌ها، کارشناسان حمایت و سلامت، مسکن و ساختمان، اشتغال و خودکفائی از نزدیک خسارت‌های وارد شده بر خانوارهای تحت حمایت را برآورد می‌کنند.
وی یادآور شد: تیم‌های ارزیاب کمیته امداد استان از روز سه شنبه ۲۷ فروردین ماه با توجه به نامناسب بودن مسیرهای روستایی و تخریب راه‌های مواصلاتی به مناطق سیل زده روستایی اعزام و ضمن بررسی مناطق سیل زده، در برخی از مناطق در بین خانوارهای تحت حمایت سبد غذایی توزیع شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۲۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , سیل