يکشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰

فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه‌ها در اردیبهشت‌ماه

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی، کليه مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه‌های خراسان جنوبی را که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ 2 اردیهشت ماه 1398 هستند به خدمت سربازی فراخواند.
فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه‌ها در اردیبهشت‌ماه
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، سرهنگ سیداحمد حسینی طي اطلاعيه‌اي اظهار کرد: کلیه مشمولان فارغ التحصيل دوره‌هاي کارشناسي و بالاتر و همچنين مشمولان گروه پزشکي استان که برگ آماده به خدمت را به تاریخ 2 اردیبهشت ماه سال 1398دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
وی بیان کرد: تمامی این مشمولان موظف هستند روز دو شنبه 2 اردیبهشت ماه، در محل و ساعتي که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده، حضور يابند.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.
حسینی یادآور شد: متقاضيان در صورت نياز به اطلاعات بيشتر مي‌توانند از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گويا به شماره 096480 و يا کانال سازمان در پيام رسان سروش به نشانی  @sarbazvazifeh از آخرين اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۰۴۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کارشناسی , سربازی