دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱

برگزاری برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر با شعار «ما پیروزیم»

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌جنوبی بر لزوم انتقال روح شهادت‌طلبی و جهاد به جوانان تأکید و گفت: امروز جای برخی برنامه‌های مشترک و منسجم با هدف خاص که مخاطب آن جوانان باشد خالی است.
برگزاری برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر با شعار «ما پیروزیم»
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد بزرگداشت آزادی خرمشهر، روز مقاومت و پیروزی ظهر امروز با حضور مسؤولان و به ریاست معاون سیاسی استاندار خراسان‌جنوبی برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌جنوبی با اشاره به عملیات آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: این عملیات مقدس برنامه‌ریزی و رجزخوانی صدام را بهم ریخت.
ناصر خوش‌خبر با تأکید بر اینکه نیازمند فعالیت سمن‌ها در حوزه نشر ارزش‌های دفاع مقدس هستیم بر لزوم استفاده از ابزارهای نوین تأکید و افزود: باید ادبیات جنگ را با گفتمان نو تعریف کنیم تا جامعه پذیرای آن باشد.
جای برخی برنامه‌های منسجم خالی است
وی بر لزوم انتقال روح شهادت‌طلبی و جهاد به جوانان تأکید و تبیین کرد: امروز جای برخی برنامه‌های مشترک و منسجم با هدف خاص که مخاطب آن جوانان باشد خالی است و باید به این برنامه‌ها توجه ویژه‌ای شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌جنوبی با بیان اینکه باید برنامه‌ها در شهرستان‌ها با نگاه بومی و منطقه‌ای برگزار شود، افزود: هر شهرستانی ظرفیت خاص خود را دارد که اگر آن را به درستی بشناسیم خواهیم توانست برنامه‌های خوبی را اجرا کنیم.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: محور برنامه‌های سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر با شعار «ما پیروزیم» برگزار خواهد شد.
اهم برنامه‌های مراسم آزادسازی خرمشهر
محمدرضا فخر برگزاری نمایشگاه عکس، بانک مقاومت در مساجد، جشنواره پرواز، رزم‌نوازی، مراسم گرامیداشت روز فتح خرمشهر، رونمایی از نماهنگ، همایش ویژه بانوان در روز مقاومت و پیروزی، عطرافشانی مزار شهدا، شب شعر و خاطره و میزگرد فرماندهان دفاع مقدس در دانشگاه‌ها را از جمله برنامه‌های سال گذشته ذکر کرد.
وی با اعلام اینکه برنامه‌های امسال روز «مقاومت و پیروزی» با رویکرد جوانان و نوجوانان برگزار می‌شود، اضافه کرد: مراسم محوری سالروز آزادی خرمشهر در روز پنج‌شنبه ساعت 21 همزمان با شب با سوم خرداد در حسینیه جماران برگزار می‌شود.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی بازخوانی کارکرد رسانه‌ها در دوران دفاع مقدس و مقاومت، خاطره‌گویی پیشکسوتان، شب شعر، میثاق با شهدا و سرکشی از خانواده شهدا و برگزاری مراسم احیاء بر سر مزار شهدای گمنام را از برنامه‌های سالروز حماسه آزادی خرمشهر در استان ذکر کرد.
نمایشگاه عکس و پوستر برپا می‌شود
فخر از برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مرکز استان و شهرستان‌ها به میزبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: همچنین شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه ضمن انجام تبلیغات محیطی در مصلی‌های نماز جمعه به موضوع عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر، مقاومت و پایداری مردم دزفول و نقش ولایت و رهبری در دوران پر افتخار دفاع مقدس می‌پردازند.
ناصر نبی‌زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از نیز از برپایی نمایشگاه عکس و پوستر به مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر خبر داد و گفت: برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، اجرای تئاتر، مسابقات فرهنگی و هنری، محافل انس با قرآن کریم از دیگر برنامه‌های اجرایی به مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۳۷۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سالروز آزادسازی خرمشهر , استانداری