چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸
معاون بازرسی و حمایت از مصرف ‌ کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبرداد:

تشکیل بیش از 2 میلیارد ریال پرونده تخلف صنفی و غیرصنفی در خراسان جنوبی

معاون بازرسی و حمایت از مصرف ‌ کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 147 فقره پرونده تخلف به ارزش دو میلیارد و 506 میلیون و 993 هزار ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
تشکیل بیش از 2 میلیارد ریال پرونده تخلف صنفی و غیرصنفی در خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، علی تهوری اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، 147 فقره پرونده تخلف به ارزش دو میلیارد و 506 میلیون و 993 هزار ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
وی افزود: این تعداد پرونده طی بیش از 8500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی خراسان جنوبی تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف ‌ کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه در این مدت 269 مورد گزارش مردمی از طریق سامانه 124 دریافت شده است، اظهار کرد: از ابتدای سال 98 تاکنون با پیگیری و بررسی شکایت‌های صورت گرفته، بالغ بر یک میلیارد و 180 میلیون و 271 هزار ریال نیز به شاکیان برگشت داده شده است.
تهوری با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان، یادآور شد: هم استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی واحدهای صنفی و غیرصنفی عرضه‌کننده کالا و خدمات مراتب را به سامانه ارتباطی 124 این معاونت در مرکز استان و ادارات تابعه در شهرستان‌ها اعلام کنند تا با بررسی گزارش با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۰۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ماه رمضان , تعزیرات حکومتی