چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی:

جرایم انتظامی در خراسان جنوبی کاهش یافت

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: با اجرای برنامه های فرهنگی و توسعه فضای دینی و معنوی از ابتدای سال 92 تاکنون جرایم مهم بین کارکنان نیروی انتظامی استان 45 درصد کاهش یافته است.
جرایم انتظامی در خراسان جنوبی کاهش یافت
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سردار مجید شجاع روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه روسای عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی که با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا برگزار شد افزود: از سال 92 که شروع طرح صیانت از کارکنان در استان بود، کل جرایم 61 درصد و جرم فرار در زمان صلح 75 درصد کاهش داشته است.
وی با اشاره به برگزاری نهمین آزمون جامع حافظان قرآن کریم در سال گذشته گفت: 444 نفر از کارکنان ناجا در این آزمون شرکت و 277 نفر نمره قبولی کسب کردند.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی اضافه کرد: دارالقرآن فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی سال گذشته از سوی معاونت تریبت و آموزش ساعی ناجا به عنوان برترین دارالقرآن از نظر کیفیت فعالیت های قرآنی به ویژ تربیت حافظان کل قرآن کریم معرفی شد.
وی از تربیت 40 حافظ کل قرآن کریم در پنج سال گذشته خبر داد و گفت: بیش از 300 حافظ بالای پنج جزء نیز در پنج سال گذشته از میان نیروهای فرماندهی انتظامی استان تربیت شدند.
سردار شجاع اظهار داشت: سال گذشته جلسات انس با قرآن و برنامه های جذاب و تاثیرگذار برای فرماندهان و کارکنان از جمله در مجتمع توانبخشی علی اکبر (ع) برگزار شد که خروجی آن اهدای بیش از 58 میلیون ریال کمک نقدی توسط فراگیران این برنامه ها به مددجویان توانبخشی بود.
وی از گسترش فضای دارالقرآن استاندارد در ستاد فرماندهی خراسان جنوبی خبر داد و گفت: شعبه 2 این دارالقرآن نیز سال گذشته در فرماندهی انتظامی استان افتتاح شده است.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ادامه داد: تابستان پارسال بیش از 500 نفر از فرزندان کارکنان در کلاس های آموزش قرآن، کارگاه های آموزش آسیب های فضای مجازی، مشاوره، برپایی نمایشگاه های فرهنگی و غیره شرکت کردند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۱۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نیروی انتظامی , فضای مجازی