چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌ جنوبی خبرداد:

ارسال هفتمین محموله کمک‌های خراسان جنوبی به مناطق سیل‌زده استان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: هفتمین محموله کمک‌های مردمی شامل 27 قلم جنس برای آسیب دیدگان سیل ارسال شد.
ارسال هفتمین محموله کمک‌های خراسان جنوبی به مناطق سیل‌زده استان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، محمدرحیم شهریاری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هفتمین محموله کمک‌های مردمی شامل 27 قلم جنس به ارزش تقریبی 500 میلیون ریال به مناطق سیل‌زده ارسال شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه تاکنون بالغ بر 9 میلیارد و 200 میلیون ریال ارزش کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده می‌باشد، گفت: مبلغ 5 میلیارد و 200 میلیون ریال از طریق صندوق‌ها و دستگاه‌های پوز برای سیل‌زدگان جمع‌آوری شده است.
وی کمک‌های غیرنقدی جمع آوری شده تا کنون را بیش از 4 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این محموله شامل پوشاک، البسه، پتو، مواد غذایی، مواد شوینده و وسایل بازی کودکان است که برای روستاهای آسیب دیده از سیل منطقه درحِ شهرستان سربیشه ارسال شد.
وی ارسال 820 بسته مواد غذایی یک ماهه، دو هزار تخته موکت، 800 چادر امدادی، 2 هزار و 500 تخته پتو، اعزام نیروهای انسانی به استان‌های سیل‌زده را از جمله کمک‌های امدادی خراسان‌‌جنوبی از ابتدای سال جاری به مناطق سیل‌زده عنوان کرد.
شهریاری با بیان اینکه وسعت آسیب‌ها در مناطق سیل‌زده، ادامه کمک‌های مردم به این مناطق را ضروری کرده‌است، افزود: عموم مردم استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری کد دستوری #112* و یا واریز به حساب 99999 به نام جمعیت هلال‌احمر نزد تمامی بانک‌ها و همچنین شماره کارت‌های 6104337999999996  نزد بانک ملت و 5894631850259730 نزد بانک رفاه کمک‌های نقدی خود را واریز کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۱۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , هلال احمر , سیل