چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان نمودند:

فضای مجازی، فرصتی برای مقابله با سیاست‌های فرهنگی دشمن

آیت‌الله عبادی با بیان این که امروزه فضای مجازی کارساز است، بیان نمودند: دشمن با سیاست‌های فرهنگی که دارد، بشر را گول می‌زند که البته راه مقابله با آن هوشیاری است.
فضای مجازی، فرصتی برای مقابله با سیاست‌های فرهنگی دشمن
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، سعید کسرائی‌نیا، مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج صبح امروز در دیدار با آیت‌الله عبادی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند گزارش عملکرد 6ماهه سازمان بر محوریت 5موضوع اقدامات زیرساختی، برنامه جامع 5ساله، جشن 40سالگی انقلاب، تولیدات نوروزی و ماه مبارک رمضان را ارائه نمودند.
آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی با اشاره به این که خود حقیقی انسان نرم افزار است، اظهارکردند: نرم‌افزار به معنای همین کاری است که شما می‌کنید؛ تاثیر بر اندیشه انسان‌ها. بهترین نوع عبادت نیز همان چیزیست که شما گزارش دادید.
ایشان با بیان این که در روایات داریم که شرایط آخرالزمان، بهترین یا بدترین زمان خواهدبود و امروز ما آن را در زمان خود مشاهده می‌کنیم، افزودند: امروزه جنگ‌های ظالمانه و وحشیانه‌ای وجوددارد که با وجود تمام تجهیزات پیشرفته و به روز این امکانات و تجهیزات کارساز نیست.
ایشان ادامه دادند: 70سال است که فلسطین مورد یورش قرارگرفته است اما هنوز هم پابرجاست. این سلطه‌های فیزیکی نیست که تعیین کننده است، با بمب اتم نمی‌توان جامعه‌ای را شکست داد؛ اگر دیوانه‌ای چنین کاری بکند، ده دیوانه دیگر شبیه او پیدا می‌شود که اقدامی علیه آن انجام دهند.
آیت‌الله عبادی با بیان این که امروزه فضای مجازی کارساز است، بیان نمودند: دشمن با سیاست‌های فرهنگی که دارد، بشر را گول می‌زند که البته راه مقابله با آن هوشیاری است.
ایشان در ادامه به جذب جوانان تأکید کرده و گفتند: باتوجه به هدفتان خوب کار کنید، دلگرم باشید، جوانان باانگیزه و علاقمند را جذب کرده و همه جا ورود پیدا کنید و سنگر به سنگر را پر نگه دارید. مراقب باشید که شکست در این زمینه موجب ضرر زیادی خواهدشد.
ایشان خاطرنشان کردند: از شنیدن فعالیت‌های شما لذت بردم. کاری از دست من برنمی‌آید اما دعاگوی شما هستم؛ کار شما چیزی نیست که درحد ثواب‌های معمولی باشد.
نماینده ولی فقیه در پایان تصریح نمودند: به یک انسان به عنوان یک جزء نباید نگاه کرد؛ روی یک انسان به اندازه همان 8 میلیارد انسان حساب باز کنید زیرا که امروز هدف دشمن از بین بردن انسانیت است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۱۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سازمان فضای مجازی سراج , فضای مجازی , سراج