چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱

مأموریت‌ نیروی انتظامی امر به معروف و نهی از منکر است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اهمیت و جایگاه ولایت فقیه، گفت: مخالفت با ولایت فقیه، مخالفت با رسول خدا(ص) است بنابراین عشق به ولایت باید همچون خون در رگ‌های نیروهای نظامی جاری باشد.
مأموریت‌ نیروی انتظامی امر به معروف و نهی از منکر است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلیرضا عبادی ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به محبوبیت جایگاه روحانیت در بین آحاد جامعه، اظهار داشت: امروز حضور روحانیت، نیروی انتظامی را در یک جایگاه محبوب قرار داده است.
وی نوع کار در نیروی انتظامی را مقدس دانست و بیان داشت: امروز جایگاه نیروی انتظامی با جایگاه سپاه پاسداران اسلامی که هدف آن‌ها حفظ ارزش‌های انقلاب است، تداعی می‌کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه از ده‌ها وظیفه‌ای که بر عهده نیروی انتظامی است اکثر مأموریت‌های آن‌ها از موارد امر به معروف و نهی از منکر و ارشاد است، اضافه کرد: در جریان کلی جامعه اسلامی و نهادها با آرمان‌های انقلاب فاصله داریم لذا اگر احساس کنیم رسیدن به آرمان‌های انقلاب در راه است، قطعاً موفق خواهیم شد.
مخالفت با ولایت فقیه، مخالفت با رسول خدا (ص) است
حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در این دیدار با اشاره به اهمیت و جایگاه ولایت فقیه، عنوان کرد:  عشق به ولایت باید همچون خون در رگ‌های نیروهای نظامی جاری باشد.
وی نشستن در محضر بزرگان دین را نعمت بزرگی دانست و با بیان اینکه زمانی به موفقت خواهعیم رسید که دستمان در در درست علمای ربانی قرار داشته باشد، متذکر شد: نباید این نعمت بزرگ (علمای دین) را از دست دهیم.
لزوم اتصال نیروهای نظامی با روحانیت
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تأکید بر اینکه دشمن برای جدایی نظام از مردم به دنبال جدا کردن مردم از ولایت فقیه  است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اتصال به روحانیت و مرجعیت فکری، دینی و سیاسی می‌تواند روز به روز بر اقتدار خود بیافزاید.
ادیانی با اشاره به استنکاف نماینده ولی فقیه از قبولی مسؤولیت در این حوزه، بیان داشت: در جامعه امروز که مردم برای صندلی و عنوان‌های خاص دست و پا می‌شکنند استنکاف از مسؤولیت نشان از تواضع و بزرگی فرد دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۲۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ناجا , نیروی انتظامی