شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان‌جنوبی خبرداد:

واگذاری ۲۵۹ واحد مسکونی به مددجویان خراسان‌جنوبی

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: طی سال گذشته ۲۵۹ واحد مسکونی روستایی و شهری برای مددجویان تحت حمایت خراسان‌جنوبی با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۷۲ میلیون تومان احداث شده است.
واگذاری ۲۵۹ واحد مسکونی به مددجویان خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، محمود گل‌محمدی اظهار داشت: تأمین مسکن مناسب برای مددجویان فاقد مسکن یکی از رویکردهای اصلی کمیته امداد است و مردم نیکوکار استان می‌توانند با شرکت در طرح رضوان نسبت به ساخت و تعمیر مسکن مناسب برای مددجویان تحت حمایت مشارکت کنند.
وی بر بهره‌گیری از ظرفیت دستگاه‌های مختلف ازجمله بسیج سازندگی، دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی روستاها و مؤسسات خیریه فعال در بخش مسکن تأکید کرد و افزود: با تعامل و هم‌افزایی با دستگاه‌های مختلف می‌توان خدمات عمرانی مطلوب‌تری را به مددجویان تحت حمایت ارائه کرد.
 مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه طی سال گذشته شش هزار و ۳۹۷ فعالیت عمرانی در سطح استان صورت گرفته است، تصریح کرد: از این تعداد پنج هزار و ۳۴۰ مورد کمک به تعمیر، تکمیل و بازسازی منازل مددجویان، ۲۵۹ مورد احداث خرید مسکن شهری و روستایی و ۷۹۸ مورد ساخت سرویس‌های بهداشتی بوده است.
گل‌محمدی خاطرنشان ساخت: اعتبار هزینه شده برای شش هزار و ۳۹۷ فعالیت عمرانی اجراشده ۲۱ میلیارد و ۶۰۵ تومان بوده که تمامی هزینه صورت‌گرفته از محل اعتبارات دولتی، صدقات و زکات جمع‌آوری‌شده در استان، کمک‌های مبتنی بر نیاز، ارائه تسهیلات از صندوق امداد ولایت و آورده مددجویان پرداخت‌شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , مسکن