شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
امام جمعه بیرجند:

احسان و نیکوکاری امر فطری است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: احسان و نیکوکاری امر فطری است که در فرهنگ اسلامی گنجانده شده است.
احسان و نیکوکاری امر فطری است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی روز شنبه در دیدار اعضای ستاد دیه استان خراسان جنوبی گفت: فرهنگ اسلامی در مقابل دنیای استکبار است که در برابر همه آدم کشی های ظالمان، مسلمانان واقعی با عزت انسانی نقش نمایی می کنند.
وی ادامه داد: در این دنیای آخرالزمانی اگر پرده های غفلت و غرور کنار زده و فطرت انسانی نمایان شود همواره روح فطری انسان نیازمند احسان و نیکوکاری خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: در این دنیای زشت ظلم و ستم که منشا آن بیگانگانی هستند که آنچنان برخی مسلمانان را آلوده کردند که فرق مسلمانی مسلمان و کفر کافر معلوم نیست کمک به همنوع مطابق عزت انسانی و اسلامی است.
وی گفت: درست است که به خاطر ندانم کاری برخی مسئولان، مردم دچار مشکلات سختی هستند اما وقتی مشکلی به وجود می آید نوع دوستی و احسان در مردم ایران بخصوص خطه خراسان جنوبی حرف اول را می زند.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی افزود: آنچه در مورد جلیقه زردها در فرانسه و راهپیمایی های اعتراضی مردم انگلیس مخابره می شود، نشان دهنده بیزاری مردم آن کشورها از ظلم و ستم است زیرا مردم با دولتمردان شان فرق می کنند.
وی گفت: با ظلم می توان مردم را کشت و آواره کرد همچنان که کشورهای استکباری این روند را در دستور کار قرار دادند اما بدون شک با این روند نمی توان بر مردم حکومت کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۴۴۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ماه رمضان , جشن گلریزان