جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری بیرجند:

راه اندازی یکشنبه بازار در بیرجند تصویب شد

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند گفت: اعضای شورای اسلامی شهر بیرجند پیشنهاد راه اندازی یکشنبه بازار در محل چهارشنبه بازار قدیم را تصویب کردند.
راه اندازی یکشنبه بازار در بیرجند تصویب شد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، حسن خسروی اظهار داشت: با توجه به استقبال مردم از چهارشنبه بازار در هر ۲ مکان قدیم و جدید و درخواست برای ایجاد بازار در یکی دیگر از روزهای هفته، پیشنهاد راه اندازی یکشنبه بازار در محل چهارشنبه بازار قدیم به شورای شهر ارائه شد که این پیشنهاد مصوبه شورای شهر شده است.
وی افزود: مصوبه شورای شهر پس از تایید در کمیته انطباق مصوبات فرمانداری بیرجند اجرایی می‌شود.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بیرجند با بیان اینکه روند تایید کمیته انطباق مصوبات در فرمانداری ۲ تا سه هفته طول می‌کشد گفت: تا زمان تایید این مصوبه همچون سابق چهارشنبه بازار در ۲ محل خیابان بهشتی و بلوار مسافر برقرار خواهد بود.
وی با اشاره به ایجاد زیرساخت‌های مناسب در محل چهارشنبه بازار جدید واقع در بلوار مسافر گفت: با توجه به اینکه ۶۰ تا ۷۰ درصد مراجعه کنندگان چهارشنبه بازار از ساکنان شمال شهر هستند ایجاد این بازار جدید برای حل مشکلات ترافیکی و دسترسی بهتر مردم این منطقه موثر است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۵۳۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شورای شهر , شهرداری