جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴

محدودیت ترافیکی شب های قدر در بیرجند اعلام شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی با اعلام محدودیت های ترافیکی شب های قدر در بیرجند گفت: توقف تمامی وسایل نقلیه در اطراف ورودی های مصلای المهدی (عج) ممنوع است اما شهروندان می توانند از پارکینگ های تعبیه شده برای پارک خودرو استفاده کنند.
محدودیت ترافیکی شب های قدر در بیرجند اعلام شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سرهنگ علیرضا عباسی افزود: در مسجد امام جعفر صادق (ع) توقف وسایل نقلیه در میدان اول سجادشهر و خیابان های منتهی به این میدان تا فاصله ۱۰۰ متری ممنوع خواهد بود.
وی اظهار داشت: در هیات محبان الزهرا (س) تردد وسایل نقلیه از میدان شهدا به سمت خیابان منتظری و از منتظری ۱۰ به سمت میدان شهدا ممنوع است.
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی گفت: خیابان شهید کوشه ای نیز برای امنیت عزاداران مسدود خواهد شد همچنین ممنوعیت توقف در ضلع جنوبی خیابان جماران به سمت حسینیه جماران اعمال خواهد شد.
وی اضافه کرد: توقف وسایل نقلیه در رو به رو و مسیرهای منتهی به مسجد امام حسین از فاصله ۱۰۰ متری ممنوع است و این ممنوعیت در ورودی و اطراف تمامی مساجد، تکایا و هیات های مذهبی اعمال می شود.
سرهنگ عباسی با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به عبور و مرور عابران پیاده در شب گفت: رانندگان از توقف خودرو جلوی در منازل شهروندان خودداری کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۵۳۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ماه رمضان , شب قدر