يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴
نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس:

افزایش اعتبار ۱۰۰ میلیاردی طرح‌های توسعه‌ای نهبندان و سربیشه

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیشنهاد بنده در خصوص تأمین و افزایش اعتبار و درج در قانون بودجه امسال 100 ميلیارد ریال به برخی طرح‌های توسعه‌ای در نهبندان و سربیشه اختصاص یافت.
افزایش اعتبار ۱۰۰ میلیاردی طرح‌های توسعه‌ای نهبندان و سربیشه
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از فارس، نظر افضلی اظهار داشت: با پیشنهاد بنده و تصویب در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در خصوص تأمین و افزایش اعتبار و درج در قانون بودجه سال 98، جمعاً به میزان 100 میلیارد ریال به چند طرح توسعه‌ای شهرستان‌های نهبندان و سربیشه اختصاص یافت.
وی افزود: مبالغ مذکور در هر طرح به میزان مبلغ پیشنهادی در لایحه بودجه 98 اضافه خواهد شد، بنابراین انتظار می‌رود با گشایش اعتباری صورت‌گرفته در طرح‌های زیر شاهد اتمام و یا توسعه آن‌ها باشیم.
نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح‌های مذکور عنوان داشت: مبلغ 30 میلیارد ریال در اجرای طرح‌های هادی و مطالعه سطح‌بندی روستاهای شهرستان‌های نهبندان و سربیشه به بودجه پیشنهادی دولت اضافه شد.
افضلی عنوان داشت: در طرح توسعه بیمارستان نهبندان از 32 به 95 تختخواب نیز مبلغ 35 میلیارد ریال به بودجه پیش‌بینی‌شده در لایحه سال 98 افزوده شد.
وی اضافه کرد: همچنین در طرح مطالعات جامع و عملیات اجرایی ساماندهی عشایر تأمین آب کشاورزی و تجهیز کانون اسکان عشایر بخش درح شهرستان سربیشه نیز مبلغ پنج میلیارد ریال به بودجه پیشنهادی در لایحه سال 98 افزوده شد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطالعه و اجرای طرح‌های تعادل‌بخشی، تغذیه مصنوعی و غیره آب منطقه‌ای خراسان‌جنوبی سد تغذیه‌ای بندان شهرستان نهبندان نیز از طرح‌های مهم توسعه‌ای در نهبندان است، اضافه کرد: برای این طرح نیر مبلغ 8 میلیارد ریال به بودجه پیشنهادی در لایحه سال 98 افزوده شد.
افضلی افزود: همچنین در طرح آبرسانی به روستاها و تکمیل مجتمع‌های آبرسانی اولویت‌دار روستایی- روستاهای شهرستان سربیشه مبلغ 15 میلیارد ریال به اعتبار پیش‌بینی‌شده در لایحه بودجه 98 افزوده شد.
وی بیان داشت: علاوه بر این برای تعمیرات اساسی و تأمین تجهیزات و ماشین‌آلات پایگاه‌های امداد و نجات مود سربیشه و طبسین نهبندان نیز به میزان 7 میلیارد ریال به اعتبار پیش‌بینی‌شده در لایحه بودجه سال 98 افزوده شد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با پیشنهاد و پیگیری نمایندگان مجلس، بودجه کشوری برخی بندهای مرتبط با عناوین فوق نیز افزایش چشمگیری داشته است، اضافه کرد: با این احتساب و تقسیم بودجه‌ها بر مبنای لایحه مصوب مجلس، اعتبار بخش‌های فوق نسبت به پیش‌بینی اولیه در لایحه بودجه سال 98 افزایش بسیار خوبی خواهد داشت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۵۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بودجه , اقتصاد