چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲

«خدمتی» در رده‌بندی تفنگ سه‌وضعیت تیراندازی جام ‌جهانی

«نجمه خدمتی» در رشته تفنگ سه وضعیت سومین دوره رقابت‌های تیراندازی جام جهانی 2019 مونیخ کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو به مرحله رده‌بندی مسابقات صعود کرد.
«خدمتی» در رده‌بندی تفنگ سه‌وضعیت تیراندازی جام ‌جهانی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در سومین دوره مسابقات تیراندازی جام جهانی 2019 آلمان و کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو بانوی ملی‌پوش خراسان‌جنوبی پا به جوخه آتش گذاشت.
 در رشته تفنگ سه وضعیت بانوان این ماراتن بین‌المللی از کشورمان فاطمه کرم‌زاده، نجمه خدمتی از بیرجند و الهه احمدی هماورد برترین‌های دنیا شدند و سیبل رقابت‌ها را نشانه رفتند.
در گروه اول مسابقات تیراندازی جام جهانی و کسب سهمیه المپیک رشته تفنگ سه وضعیت «نجمه خدمتی» از خراسان‌جنوبی با کسب 1168.46 امتیاز در جایگاه بیست‌وسوم رقابت‌ها ایستاد، فاطمه کرم زاده با 1163.53 امتیاز رتبه سی و دوم جهان قرار گرفت و در گروه دوم مسابقات نیز الهه احمدی با 1178.66 امتیاز عنوان چهارم را به خود اختصاص داد.
در پایان مرحله مقدماتی و محاسبه امتیازات این رویداد ورزش جهانی «خدمتی» کرم‌زاده و احمدی سه ملی‌پوش کشورمان به مرحله رده‌بندی مسابقات راه یافتند.
گفتنی است مسابقات تیراندازی جام جهانی و کسب سهمیه المپیک با حضور 902 ورزشکار از 96 کشور جهان از 5 تا 9 خردادماه در شهر مونیخ آلمان در حال برگزاری است.
شایان‌ذکر است؛ «نجمه خدمتی» پیش‌ازاین در فینال رقابت‌های تیراندازی جام جهانی چین با رکورد 186.6 رتبه پنجم مسابقات را کسب کرد و بنا بر اعلام فدراسیون تیراندازی، نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو را برای کشورمان به ارمغان آورد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۶۲۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المپیک , تیراندازی