پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶
دختر نجفی:

جریانات سیاسی و غیرسیاسی در پرونده پدرم دخالت نکنند/ رسانه ها از انتشار اخبار کذب خودداری کنند

دختر محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران از جریانات سیاسی و غیرسیاسی خواست در روند رسیدگی به پرونده پدرش دخالت نکنند.
جریانات سیاسی و غیرسیاسی در پرونده پدرم دخالت نکنند/ رسانه ها از انتشار اخبار کذب خودداری کنند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، زهرا نجفی، دختر محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران در خصوص برخی شایعات مطرح شده در فضای مجازی در رابطه با پرونده قتل میترا استاد همسر دوم محمد علی نجفی، گفت: در برخی از رسانه‌ها عنوان شده است که من گفته‌ام ۸ صفحه دستنوشته‌های پدرم در رابطه با این حادثه وجود دارد در حالی که این مطلب کذب است.
وی افزود: تنها چیزی که از پدرم در قالب دست نوشته باقی مانده است، سه برگه و جمعا به صورت پشت و رو شش صفحه مطلب است که خطاب به من نوشته شده است.
نجفی گفت: من آن را همان روز اول به مسؤولان قضایی رسیدگی کننده به پرونده ارائه داده ام و در حال حاضر چیزی دست من نمانده است.
زهرا نجفی موضوع دوم را بحث غیرقانونی بودن ورود برخی از افراد به خانه‌اش مطرح کرد و گفت: من در ابتدای رسیدگی به پرونده متأسفانه گفته بودم که مأموران بدون داشتن حکم ورود منزل به خانه ما آمده بودند در صورتی که در صحبت با وکیلم متوجه شدم که سرپرست دادسرای جنایی تهران برای ورود به محل نیازی به اخذ مجوز نداشته و خودش بدون مجوز می‌توانسته به خانه ما بیاید که این امر را هم اصلاح می‌کنم.
دختر محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران همچنین از رسانه‌ها و جریانات سیاسی و غیرسیاسی خواست تا به پرونده پدرش ورود نکرده و اخبار کذب منتشر نکنند و اجازه بدهند بدون حاشیه و هیاهو دستگاه قضایی به این پرونده رسیدگی کند.
دیروز روزنامه شرق از قول زهرا نجفی نوشت که او یک نامه هشت صفحه‌ای در اختیار دارد که پدرش نوشته و نشان می‌دهد میترا استاد کیست و چه کاره است.
دختر نجفی دیروز به خبرنگار همشهری گفته بود که مأموران دادستانی بدون مجوز به خانه‌شان وارد شدند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۶۴۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نجفی , شهردار تهران