يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی:

۱۲۰یاور نماز در خراسان جنوبی شناسایی شدند/شرکت دادن مردم در تبلیغ

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی از شناسایی ۱۲۰ یاور نماز در استان خبر داد و گفت: در این طرح افراد دغدغه مند که می‌تواند به امر تبلیغ نماز بپردازند، شناسایی می‌شوند.
۱۲۰یاور نماز در خراسان جنوبی شناسایی شدند/شرکت دادن مردم در تبلیغ
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از مهر، حجت‌الاسلام حسین کمیلی با اشاره به برنامه‌های آموزشی پیش بینی شده در سال جاری بیان کرد: آموزش تربیت مربی نماز و برگزاری کارگاه‌های توانمند سازی ویژه معلمین و دبیران پایه دوم و سوم ابتدایی از جمله برنامه‌های پیش بینی شده است.
وی برگزاری کارگاه آموزشی فرهنگ سازی نماز، برگزاری دوره آموزشی مبین ویژه مدیران متوسطه اول و دوم را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده دانست.
حجت‌الاسلام کمیلی با بیان اینکه مهارت آموزی دانشجو معلمان در دانشگاه فرهنگیان از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است، افزود: در امر تبلیغ به ویژه در نماز از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی از اجرای طرح یاوران نماز خبر داد و گفت: در این طرح افراد دغدغه مند که می‌تواند به امر تبلیغ نماز بپردازند، شناسایی می‌شوند.
وی با بیان اینکه این طرح از چهار سال پیش در حال اجرا است، افزود: در حال حاضر ۱۲۰ یاور نماز در خراسان جنوبی شناسایی شده است.
حجت‌الاسلام کمیلی بیان کرد: برگزاری نشست‌های نمازشناسی و شیوه‌های دعوت به نماز، برگزاری ۱۰۰ نشست دانش آموزی با موضوع نماز و برگزاری ۷۰ نشست خانواده با موضوع شیوه‌های دعوت به نماز از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۶۷۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نماز , مهدویت