چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۷
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:

دریافت وجه هنگام ثبت نام دانش آموزان ممنوع است

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به استناد ماده ۳۰ آیین نامه اجرایی مدارس، دریافت هرگونه وجه هنگام ثبت نام دانش آموزان به جز وجوه مربوط به بیمه حوداث و کتاب های درسی ممنوع و هر نوع تخلف احتمالی در این زمینه بر عهده مدیران مدارس است.
دریافت وجه هنگام ثبت نام دانش آموزان ممنوع است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، محمدعلی واقعی افزود: طبق این آئین نامه برگزاری هرگونه آزمون، مصاحبه ورودی و شرط معدل هم در مدارس مجاز نیست تا دانش آموزان به دلایل مذکور از ثبت نام محروم نشوند.
وی ادامه داد: بر اساس این آئین نامه فقط مدارس در ارتباط با وجوح اختیاری کمک‌های مردمی، فعالیت‌های فوق برنامه، سرویس ایاب ذهاب، لباس فرم و لباس کارگاهی با هماهنگی انجمن اولیا مربیان مدرسه و رعایت سایر قوانین و مقررات پس از سال تحصیلی، مجاز به برنامه ریزی خواهند بود.
واقعی اظهار داشت: ۲ هزار و ۷۵۰ مدرسه در خراسان جنوبی از ابتدای خرداد ۹۸ آماده ثبت نام دانش آموزان در سه مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول و دوم هستند.
وی یادآور شد: ثبت نام دانش آموزان ابتدایی از اول تا آخر خرداد و متوسطه اول و دوم از اول تا پایان تیرماه امسال ادامه خواهد داشت.
والدین می‌توانند هرگونه تخلف در ثبت نام مدارس را به تلفن ۳۲۴۲۴۷۳۴ اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش پرورش خراسان جنوبی اطلاع دهند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۶۹۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تحصیل , آموزش و پرورش