شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
رئیس هیأت کشتی خراسان‌جنوبی خبرداد:

غلبه فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی بر حریفان تهرانی در لیگ برتر

رئیس هیأت کشتی خراسان‌جنوبی گفت: در سومین هفته از مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور فرنگی‌کاران استان با شکست تهرانی‌ها را بدرقه کردند.
غلبه فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی بر حریفان تهرانی در لیگ برتر
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از فارس، عباس سروری اظهار داشت: فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی در سومین هفته از مسابقات کشتی لیگ دسته یک کشور فاتح رقابت‌ها شدند.
وی افزود: در وزن 55 کیلوگرم گروه A این دوره از رقابت‌ها جواد فرازفاروجی از خراسان‌جنوبی 6 بر 8 از محمد حسینوندثانی شکست خورد، در 60 کیلوگرم مصیب اکبری 0 بر 8 در مقابل محمد حسینوند کشتی را واگذار کرد، در وزن 63 کیلوگرم حسین عباسی از تهران 4 بر 7 مقابل محمود سلیمی‌راد ضربه‌فنی شد، در وزن 67 کیلوگرم علیرضا غلامحسینی از تهران 2 بر 12 کشتی را به مصطفی کایدخورده باخت.
رئیس هیأت کشتی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در وزن 72 کیلوگرم این ماراتن ملی امیر حاتم‌زاده از تهران 0 بر 8 کشتی را به سجاد ایمن‌طلب واگذار کرد، در وزن 77 کیلوگرم علی نوروزی از تهران 3 بر 5 در مقابل علیرضا افتخاری‌مقدم ضربه‌فنی شد، در وزن 82 کیلوگرم مهدی محمدزاده 4 بر 4 از نظر فنی بر سعید صادقی غلبه کرد.
وی یادآور شد: در وزن 87 کیلوگرم این رویداد ورزش ملی سعید سیاه‌پشت از تهران 8 بر 8 از نظر فنی کشتی را به علی خلیل‌زاده واگذار کرد، در وزن 97 کیلوگرم حسین شکری 7 بر 6 از سد امیرمحمد نوروزی گذشت، در وزن 130 کیلوگرم عرفان ایوبی 11 بر 1 پشت محمد سروش را به خاک رساند.
گفتنی است؛ در سومین هفته از دور رفت لیگ دسته یک کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور تیم کشتی خراسان‌جنوبی با هشت بر تیمی، 69 امتیاز فنی و 32 امتیاز مثبت در مقابل فرنگی‌کاران تهرانی با دو برد تیمی، 46 امتیاز فنی و 12 امتیاز مثبت به سومین پیروزی خود دست یافت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۰۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کشتی , کشتی فرنگی