دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۲

«نایب‌زاده» رئیس هیأت نجات‌غریق و غواصی خراسان‌جنوبی شد

مجمع ا‌نتخاب رئیس هیأت نجات‌غریق و غواصی خراسان‌جنوبی به «پدرام نایب‌زاده» اعتماد و برای ۴ سال او را سکاندار این هیأت کرد و از زحمات و خدمات ۱۶ ساله داریوش اعتمادی تقدیر شد.
«نایب‌زاده» رئیس هیأت نجات‌غریق و غواصی خراسان‌جنوبی شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی هیأت نجات‌غریق و غواصی خراسان‌جنوبی ظهر امروز با حضور رئیس و نایب‌رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان استان در سالن اجتماعات خانه جوان بیرجند برگزار شد.
سیدمصطفی سیادت و پدرام نایب‌زاده به‌عنوان کاندید ریاست هیأت نجات‌غریق و غواصی به مدت 10 دقیقه به ارائه برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های اجرایی خود پرداختند.
از تعداد ۱۷ عضو اصلی مجمع انتخاب رئیس هیأت نجات‌غریق و غواصی خراسان‌جنوبی متشکل از نماینده‌های مربیان، داوران، ورزشکاران، روسای هیأت ‌شهرستان‌ها، باشگاه‌ها و آموزش و پرورش تمامی اعضاء حضور داشتند.
در پایان رأی‌گیری این مجمع از ۱۷ رأی مأخوذه پدرام نایب‌زاده با اخذ ۱۲ رأی به مدت 4 سال به‌عنوان رئیس هیأت نجات‌غریق و غواصی استان‌ خراسان‌جنوبی برگزیده شد و سیدمصطفی سیادت نیز ۵ رأی را به خود اختصاص داد.
رئیس هیأت نجات غریق و غواصی خراسان‌‌جنوبی در این جلسه اظهار داشت: برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های راهبردی آتی در دوران حضور من در حوزه‌های امداد و نجات، مسابقات، فرهنگی، نظارت و بازرسی خواهد بود.
پدرام نایب‌زاده افزود: اجرای سیاست‌های فدراسیون و اداره‌کل ورزش و جوانان در راستای همگانی کردن نجات غریق و غواصی، انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و فعالیت‌های مشارکتی با هلال‌احمر، آتش‌نشانی و آموزش و پرورش و برگزاری کلاس‌های آموزش داوری و مربیگری در سطح استان و اعزام مربیان به دور تربیت مدرس می‌باشد.
وی تصریح کرد: تشکیل کمیته‌های غواصی و آبی، برگزاری جشنواره‌های فرهنگی-ورزشی و مسابقات، حمایت از منجیان و غواصان، همکاری با هیئات شنا و سه‌گانه، شرکت در لیگ‌های کشوری از دیگر برنامه‌های پیشرو و راهبردی ما است.
رئیس هیأت نجات غریق و غواصی خراسان‌جنوبی شرکت در لیگ‌های منطقه‌ای و کشوری، بکارگیری از نخبه‌های ورزشی و پیشکسوتان در مسوولیت‌ها و کمیته‌ها، نظارت و بررسی بر عملکرد شهرستان، شفاف‌سازی مالی، حمایت‌های معنوی و تجهیزاتی از هیئات شهرستان‌های را از برنامه‌های آتی خود دانست.
گفتنی‌است پیش از این داریوش اعتمادی به عنوان نخستین رئیس هیات نجات غریق و غواصی خراسان‌جنوبی از سال ۱۳۸۶ مسؤولیت این هیأت را برعهده داشت که به دلیل بازنشستگی از ادامه فعالیت بازماند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۴۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اداره ورزش و جوانان , ورزش