دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۵
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی بیان کرد:

رکورددار پرونده‌های تعزیراتی در ۲ ماه ابتدایی امسال چه بوده است؟

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی گفت: در طی دو ماهه امسال تعداد ۹۱۴ پرونده تخلف در حوزه‌های قاچاق کالا و ارز، کالا و خدمات و بهداشت و درمان وارد شعب تعزیرات حکومتی شده است.
رکورددار پرونده‌های تعزیراتی در ۲ ماه ابتدایی امسال چه بوده است؟
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، محمدحسین اشرفی اظهار داشت: فعالیت تعزیرات حکومتی در سه بخش پرونده‌های قاچاق کالا و ارز، پرونده‌های حوزه بهداشت و درمان و بخش کالا و خدمات صورت می‌پذیرد.
وی با بیان اینکه در دو ماهه امسال در بخش قاچاق کالا و ارز تعداد 532 پرونده به شعب تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی وارد، 440 پرونده مختومه و 251 پرونده مانده است، تصریح کرد: همچنین در طی این مدت در بخش بهداشت و درمان تعداد 49 پرونده به شعب تعزیرات حکومتی استان وارد، 55 پرونده مختومه و 4 پرونده مانده و در بخش کالا و خدمات 333 پرونده وارده، 339 پرونده مختومه و 40 پرونده مانده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی یادآور شد: در طی دو ماهه امسال در بخش کالا و خدمات بیشترین تخلفات مربوط به عدم درج قیمت، عدم ارائه فاکتور و گران‌فروشی، در بخش بهداشت، دارو و درمان بیشترین تخلفات مربوط به عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، عرضه کالاهای غیربهداشتی و عدم رعایت مقررات محیطی و در بخش قاچاق کالا و ارز بیشترین تخلفات شامل خرید، فروش، حمل و نگهداری کالای قاچاق، ورود و خروج کالا بدون انجام تشریفات گمرکی و عرضه و فروش کالای قاچاق توسط امور صنفی بوده است.
اشرفی با اشاره به اینکه در حوزه اجرای احکام در بخش قاچاق کالا و ارز در طی دو ماهه امسال در شعب تعزیرات حکومتی استان 235 پرونده وارد مرحله اجرا شده، 237 پرونده مختومه گشته  و میزان وصولی تخلفات این پرونده‌ها 13 میلیارد و 664 میلیون و 982 هزار و 65 ریال بوده است، افزود: همچنین در بخش کالا و خدمات تعداد پرونده‌های وارده 292 مورد، تعداد پرونده‌های مختومه 269 مورد و مبلغ وصولی 404 میلیون‌ و 729 هزار و 570 ریال بوده است.
وی ادامه داد: در حوزه اجرای احکام در طی دو ماهه امسال کمترین تعداد پرونده‌ها مربوط به بخش بهداشت، دارو و درمان بوده به طوری که این مدت تعداد پرونده‌های که وارد مرحله اجرا شده 29 مورد، تعداد پرونده‌های مختومه نیز 29 مورد و مبلغ وصولی این پرونده‌ها 48 میلیون و 560 هزار ریال بوده که به حساب دولت واریز شده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۴۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تعزیرات حکومتی , ارز