سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۲

«خدمتی» در اردوی تیراندازی دانشجویان ایران

در اردوی آمادگی تیراندازی اعزام به سی‌امين دوره يونيورسياد تابستانی دانشجويان جهان «نجمه خدمتی» به‌روز ترین تکنیک‌ها و تاکتیک‌های این رشته ورزشی را فرامی‌گیرد.
«خدمتی» در اردوی تیراندازی دانشجویان ایران
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، با دعوت رسمی فدراسیون تیراندازی بانوی المپیکی خراسان‌جنوبی به اردوی آمادگی دانشجویان کشور پیوست.
 این اردو با حضور امیرمحمد نکونام، مهیار صداقت و درسا عربشاهی از تهران، هادی قرباغی از قم و نجمه خدمتی از خراسان‌جنوبی، فاطمه کرم‌زاده از بوشهر، فاطمه صالحی از اصفهان، هانیه رستمیان از مازندران و سجاد پورحسینی از گیلان زیر نظر مریم طالبی از امروز در تهران آغاز و تا دهم تیرماه ادامه می‌یابد.
سی‌امین دوره بازی‌های یونیورسیاد تابستانی ۲۰۱۹ دانشجویان جهان از ۱۲ تا ۲۳ تیرماه در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود.
گفتنی است بانوی ملی‌پوش المپیکی خراسان‌جنوبی در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد ۲۰۱۵ دانشجویان نخستین مدال طلای کاروان ایران را در شهر گوانگژو کره‌جنوبی به گردن آویخت و پس از کسب پنج مدال انفرادی و تیمی به عضویت فیزو درآمد.
نجمه خدمتی پس از کاندیدا شدن برای کمیته‌های مختلف این نهاد در بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان در چین تایپه عضو اصلی کمیته دانشجویان فیزو شد.
وی همچنین در هفتمین دوره مسابقات تیراندازی سه وضعیت ۵۰ متر دانشجویان جهان با گردن‌آویز برنز در شهر کوالامپور مالزی بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد و در بخش تیمی این ماراتن بین‌المللی به همراه فاطمه کرم‌زاده و مریم شفیعی با مجموع ۱۷۱۷ امتیاز مکان پنجم را از آن خود کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۴۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المپیک , تیراندازی , جام جهانی