چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی:

متخلفان صنفی در استان خراسان جنوبی به ۴۳۸ میلیون ریال محکوم شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: در اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان موسوم به طرح ضیافت ۹۸ توسط اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی ۱۵۵ بازرسی مشترک با ۴۰ اکیپ صورت گرفته و متخلفان به ۴۳۸ میلیون ریال محکوم شدند.
متخلفان صنفی در استان خراسان جنوبی به ۴۳۸ میلیون ریال محکوم شدند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدحسین اشرفی صبح امروز در حاشیه بازدید از واحدهای خدماتی و توزیعی اظهار داشت: سازمان تعزیرات حکومتی با توجه به ایام خاص ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای عمومی مصرف کنندگان برای خرید برخی کالاها و مایحتاج مورد نیاز در این ماه از قبیل اقلام لبنی، قند و شکر، خرما، زولبیا و بامیه، مواد پروتئینی، برنج، روغن و سبزیجات و با توجه به شرایط اقتصادی موجود در بازار طرح نظارتی ضیافت 98 را در سراسر کشور به اجرا در آورده است.
وی افزود: در این طرح نظارتی که از تاریخ نهم اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان ماه رمضان ادامه داشت بر عملکرد اصناف سطح استان به ویژه اصنافی که فعالیت آنها در این ماه شاخص‌تر بود بازرسی و نظارت مستمر انجام گرفت.
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: در بازه زمانی اجرای این طرح 97 فقره گزارش تخلف توسط بازرسین صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف تنظیم و در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شد که متخلفین به پرداخت 438 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
اشرافی بیشترین تخلفات مورد گزارش در ایام اجرای این طرح را عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم ارائه فاکتور خرید اعلام کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ماه رمضان , تعزیرات حکومتی