چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
به همت معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی؛

سمینار "دیدار با موفقیت" در بیرجند برگزار می‌شود

معاون پژوهشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از برگزاری سمینار "دیدار با موفقیت" با حضور دکتر احمد حلت در سوم تیرماه جاری خبر داد.
سمینار "دیدار با موفقیت" در بیرجند برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، لیلا محمودی، امروز ۲۲ خرداد، در جمع خبرنگاران گفت: سمینار “دیدار با موفقیت” با حضور دکتر احمد حلت و با هدف ایجاد انگیزه برای بهترزیستن و تقویت روحیه امیدواری و توسعه نشاط اجتماعی در بین بانوان، روز دوشنبه سوم تیرماه جاری برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: این رویداد ویژه بانوانی برگزار می‌شود که به فرداهای روشن امیدوارند و در تلاش هستند راه‌هایی برای رشد و توسعه فردی خود بیایند و خانواده شان را در مسیر شادمانی هدایت کنند.
مسئول هماهنگی دبیرخانه علمی آسیب‌های اجتماعی خراسان جنوبی اظهار کرد: از "رازهای شاد زیستن، چگونه با سرمایه محدود بتوانیم کسب و کار خانگی راه بیندازیم؟ چگونه با انرژی خوارها رفتار کنیم؟ چگونه انرژی‌های مثبت مان را چند برابر کنیم؟ چگونه از مقایسه خود با دیگران پرهیز کنیم؟ و با کسب هر موفقیت خود را تشویق کنیم؟ “ در این سمینار بیان خواهد شد.
محمودی گفت: سمینار بزرگ "دیدار با موفقیت"، به عنوان سی و ششمین برنامه دبیرخانه علمی آسیب‌های اجتماعی با هدف ارتقای توانمندی فردی و خودشناسی بانوان توسط جهاد دانشگاهی و با همکاری دفتر فرهنگی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه افسردگی و عدم خودباوری بانوان و به ویژه مادران اثرات سوء گسترده‌ای را در ساختار اجتماعی به جای می‌گذارد، تصریح کرد: مادری که در باور کردن خویشتن خود ناتوان است، چگونه می‌تواند کودکان و فرزندانی با اعتماد به نفس و عزت نفس را به جامعه تحویل دهد؟!
معاون پژوهشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: آموزش بانوان و مادران پیش نیاز توسعه و ترقی جوامع است و هر اندازه تعداد بانوان آگاه، امیدوار و شاد در جامعه افزایش پیدا کند، شاهد جامعه‌ای سالم‌تر و موفق‌تر خواهیم بود.
محمودی با بیان اینکه بازده نهایی آموزش‌ها و خدمات بهداشتی و رفاهی که به زنان ارائه می‌شود، بیش از مردان است و زنان نقش مهمی در ارتقای بهداشت، سلامت، پیشرفت فرزندان و تحویل جوانان توانمند و سالم به جامعه دارند، افزود: نتایج تحقیقات انجام شده گواهی می‌دهد، نرخ افسردگی در میان زنان شیوع بیشتری نسبت به مردان دارد.
وی ادامه داد: توجه ویژه به این موضوع و برنامه ریزی برای توسعه زیرساخت‌های گسترده فرهنگی با هدف کاهش افسردگی و گسترش فرهنگ مثبت اندیشی مورد نیاز استان و ضرورت امروز بانوان خراسان جنوبی است.
محمودی تصریح کرد: شایسته است مردان جامعه ما آموزش همسران و دختران خود را به عنوان یک ضرورت در داشتن خانواده‌ای شاد و سالم مورد حمایت قرار دهند.
وی افزود: بانوان تحت حمایت سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان، انجمن حمایت از بیماری‌های خاص و افراد تحت پوشش موسسات خیریه گروهی از میهمانان این سمینار خواهند بود.
معاون پژوهشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی سمینار “ دیدار با موفقیت” را فرصتی ارزشمند برای بانوان استان دانست و افزود: علاقه مندان برای تهیه بلیت می‌توانند حداکثر تا 29 خرداد به جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی به آدرس خیابان پاسداران، میدان قدس و فرهنگسرای ابن حسام جهاد دانشگاهی واقع در خیابان معلم، تقاطع خیابان 15 خرداد حدفاصل میدان ولی عصر(عج) مراجعه کنند.
محمودی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 32219356 الی 58 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۶۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سمینار , جهاد دانشگاهی