چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

عربده‌کشی استکبار جهانی علامت افول آن‌هاست

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی عربده‌کشی استکبار جهانی را علامت افول و رسوایی دانست و گفت: دیر یا زود طومار استکبار جهانی جمع خواهد شد و قرن 21 زمان بازگشت انسان به دیانت الهی است.
عربده‌کشی استکبار جهانی علامت افول آن‌هاست
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با اساتید بسیجی دانشگاه‌های خراسان‌جنوبی و اعضای شورای عالی بسیج اساتید استان، اظهار داشت: نقشه راهی که انسان در مسیر کمال باید طی کند به صورت استعداد در فطرت ترسیم شده است.
وی با بیان اینکه یکی از استعدادهای فطری که منجر به علم و دانش می‌شود حس کنجکاوی است، افزود: انسان و نوع بشر طوری خلق شده که همه چیز را باید از مسیر علم به دست آورد و جز این ممکن نیست. 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی عربده‌کشی استکبار جهانی را علامت افول و رسوایی دانست و مطرح کرد: دیر یا زود طومار استکبار جهانی جمع خواهد شد و قرن 21 زمان بازگشت انسان به دیانت الهی است.
عبادی با تأکید بر اینکه تمام شیطنت‌ها برای گمراه کردن جامعه به ویژه نسل جوان است، اعلام کرد: اکنون بهترین فرصت است چون دشمن ماهیت خود را نشان داده لذا اساتید بسیجی باید همراه با جوانان مقاومت کرده و دشمن را شکست دهند.
وی بیان داشت: بر اساس روایات قدرت در دست کسی است که علم دارد و این در صورتی است که دشمن همواره سعی می‌کند ما را از نظر علمی در درجه صفر نگه دارد تا قدرت خود را حفظ کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه باید به علم جهت داده شود وگرنه علم به تنهایی زهر خطرناکی است، تبیین کرد: زمانی دوری از دانش انسان را به مذلت کشاند اما امروز خطراتی که از علم حاصل شده به مراتب بدتر از جهل و نادانی است.
عبادی با تأکید بر اینکه حس پرستش و عبودت در انسان وجود دارد و نمی‌توان از پرستش شانه خالی کرد چون در فطرت انسان است، تصریح کرد: دین حق به همه علوم جهت می‌دهد و در چارچوبه مفید بودن آن را در اختیار بشر قرار می‌دهد.
وی تبیین کرد: حس کنجکاوی در حس دینی باید به عنوان مکمل کامل شود و حس پرستش همراه با علم، بشر را از خرافه‌پرستی نجات می‌دهد بنابراین اگر حس پرستش همراه با جهل باشد بت‌پرستی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بدترین بت‌پرستی را پرستش طاغوت ذکر کرد و گفت: طاغوت با هر آنچه موجب ساختن انسان در مسیر و سلوک است مخالفت می‌کند زیرا انسان اخلاقی مانند امام خمینی(ره) که هرگز جهل و باطل و طاغوت را نمی‌پذیرد، می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۸۶۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج , استکبار جهانی