چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۰
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی خبر داد:

وصول ۲۲هزار اظهارنامه مالیاتی خراسان جنوبی

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از دریافت ۲۲ هزار اظهارنامه مالیاتی در استان تا امروز خبر داد.
وصول ۲۲هزار اظهارنامه مالیاتی خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، مهدی نباتی اظهارداشت: تاکنون بالغ بر ۲۲ هزار نفر از مؤدیان مالیاتی شامل صاحبان مشاغل و کسبه و همچنین صاحبان خودروهای عمومی برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کرده اند.
وی بیان کرد: طبق آمار سال گذشته هنوز پنج هزار نفر از مؤدیان مالیاتی استان نسبت به تکمیل اظهارنامه‌های خود اقدام نکرده اند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی را ۳۱ خرداد ماه جاری عنوان کرد و افزود: طبق قانون اگر آخرین روز مهلت اظهارنامه‌ها تعطیل باشد مؤدیان تا یک روز بعد یعنی تا پایان روز یکم تیر ماه برای ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی فرصت دارند.
نباتی ادامه داد: تمامی ادارات امور مالیاتی استان به منظور پاسخگویی به مؤدیان طی امروز و فردا و شنبه یکم تیرماه تا ساعت ۱۹ و همچنین روز جمعه تا ساعت ۱۴ باز خواهند بود.

معافیت ۸۰ درصد مؤدیان مالیاتی
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۸۰ درصد از اشخاص حقیقی که در مهلت مقرر اظهار نامه خود را ارائه کردند مشمول معافیت مالیاتی شدند، بیان داشت: صاحبان مشاغل و کسبه و همچنین خودروهای عمومی اگر به دنبال استفاده از این مشوق‌های مالیاتی هستند باید در موعد مقرر نسبت به ارائه اظهارنامه الکترونیکی خود اقدام کنند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از مؤدیان خواست: هر چه سریع‌تر نسبت به ارسال اظهارنامه صرفاً الکترونیکی خود از طریق سامانه اقدام و انجام این کار را به روزهای پایانی خردادماه موکول نکنند تا در صورت هرگونه مشکل در فرایند ارسال اظهارنامه و یا کد اقتصادی، زمان کافی جهت رفع آن داشته باشند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۸۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اظهارنامه مالیاتی , اشتغال