سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱
رئیس شبکه بهداشت و درمان بشرویه:

تکمیل بیمارستان بشرویه نیاز به ۱۲ میلیارد تومان اعتبار دارد

رئیس شبکه بهداشت و درمان بشرویه گفت:تاکنون بیمارستان ۳۲ تختخوابی این شهرستان ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تکمیل آن نیازمند ۱۲ میلیارد تومان اعتبار است.
تکمیل بیمارستان بشرویه نیاز به ۱۲ میلیارد تومان اعتبار دارد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، علی حسینی‌نژاد محبی افزود: تاکنون در زمینه احداث این بیمارستان ۹ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
وی بیان کرد: عملیات اجرایی این بیمارستان از سال ۱۳۹۱ آغاز شده و در صورت تخصیص به موقع اعتبارات ظرف ۲ سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
حسینی‌نژاد محبی با بیان اینکه ساختمان ستاد مرکزی بهداشت و درمان بشرویه نیز با ۲۶ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث است، اضافه کرد: تاکنون در زمینه احداث این پروژه ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده و برای تکمیل آن به بیش از یک میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.
وی عنوان کرد: همچنین مرکز جامع خدمات سلامت شهری بشرویه نیز با زیر بنای ۵۰۰ مترمربع و در ۲ طبقه با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان بشرویه ادامه داد: تاکنون در زمینه احداث این طرح ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده و برای تکمیل آن به بیش از ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار دیگر نیاز داریم.
حسینی نژاد محبی گفت: همچنین پایگاه سلامت ارسک هم با زیربنای ۲۵۰ متر مربع بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون در زمینه احداث این طرح ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده و برای تکمیل آن ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار دیگر نیاز است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۹۳۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بشرویه , سرمایه‌گذاری‌