سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

مردم محکم پای آرمان‌های انقلاب ایستا‌‌ده‌اند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه سپاه بر‌اساس مسئولیت قانونی و تعهدی که دارد هر‌از‌گاهی ضرب شصتی به دشمنان نشان می‌دهد‌، گفت: مردم محکم پای آرمان‌های انقلاب ایستا‌‌ده‌اند.
مردم محکم پای آرمان‌های انقلاب ایستا‌‌ده‌اند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با هیئت رئیسه تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه دنیا پر از فرعون است که کاری از دستشان ساخته نیست اما کمک‌کننده های ظلم دور آنها را گرفته و کمک حالشان هستند اظهار داشت: سمتگر نمی‌تواند ستمگری کند مگر با کمک دیگران و او با یک سیلی عقب‌گرد می‌کند، اما مشکل اینجاست که افرادی دور ستمگر جمع می‌شوند و او را حمایت می‌کنند.
وی افزود: سپاه بر‌اساس مسئولیت قانونی و تعهدی که دارد هر از گاهی ضرب‌شصتی به دشمنان نشان می‌دهد و تا مدت‌ها آن‌ها را خفه می‌کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تأکید کرد: همه تلاش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهاد فی سبیل‌الله و مواضع اصلی دین است و حافظ جان، مال، ناموس، استقلال و حیثیت ملت است و اقدامات سپاه بسیار شایسته و دلگرم‌کننده است.
عبادی بیان کرد: در 40 سال گذشته مردم تمامی مشکلات را با انواع و اقسام بازی‌های سیاسی احزاب، گروه‌ها، دگر اندیشان و تصمیم‌سازها تحمل کردند و پای انقلابشان ایستادند و حرفشان نیز یکی است و همه پشتیبان رهبری و رهرو راه ولایت هستند.
امام جمعه گفت: بدتر از آمریکا، اسرائیل، انگلیس و فرانسه کسانی هستند که به نفع آنها یا حرف می‌زنند، یا سکوت می‌کنند یا سیاست بازی می‌کنند یا حزب بازی می‌کنند.
وی عنوان کرد: اخیراً مشاهده کردید که سیل عظیم جمعیت در انگلیس به پشتوانه‌ فلسطین فریاد می‌زند و این یعنی اینکه آنها نیز از ظلم خسته شده‌اند اما چرا استکباری جهانی از ظلم خسته نشده است؟ آری بدتر از فرعونیان کسانی هستند که کارش را بزرگ می‌کنند.
عبادی افزود: استکبار جهانی در طی 70 سال در کشور فلسطین به هر نحوی مردم را به شهادت رسانده، برخی را آواره کرده و آنها را محاصره و در گرسنگی نگه داشته ‌و هر روز برنامه جدیدی را پیاده می‌کند و اکنون نیز با نظر یک دیوانه سیاسی به عنوان معامله قرن اقداماتشان را به جلو می ‌برد.
امام جمعه بیرجند اظهار داشت: متأسفانه در کشور ما نیز یک عده با سکوت، صحبت، سیاست و روزنامه بازی از صهیونیست، آمریکا و انگلیس پشتیبانی می‌کنند و اگر رهنمودهای داهیانه امام راحل و رهبر انقلاب نبود این کشور را 24 ساعته به بیگانگان تحویل می‌دادند.
عبادی گفت: هر کسی که می‌خواهد سخن و قدمی بردارد باید در راستای رضای حق باشد و این یعنی ایمان و ستون فقرات دین، مواضع، حب و بغض و تولی و تبری و هرچه در این راستا تعبیر شود حقیقت دین است بنابراین اگر فردی نماز بخواند اما قلبش با ظلم باشد از همان‌هاست و با آنها محشور خواهد شد.
وی افزود: انسان مومن و با دیانت در هر شغل و کاری که هست باید یک موضع و جایگاهی را بگیرد که در آن جایگاه، قلم، قدم، سکوت، خنده و کارش، به حق و تقوی کمک کند و با بصیرت و هوشیاری، حواسش جمع باشد تا اهل باطل از خنده، اخم، سکوت و حرفش سوء استفاده نکنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۹۴۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آمریکا , سپاه , انقلاب