دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

۱۱ پروژه ملی ورزشی در شهرستان‌های خراسان جنوبی عملیاتی می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از عملیاتی شدن ۱۱ پروژه ملی در شهرستان‌های استان خبر داد. این پروزه‌ها در راستای جبران عقب ماندگی‌های حوزه ورزش و جوانان در استان اجرا می‌شود.
۱۱ پروژه ملی ورزشی در شهرستان‌های خراسان جنوبی عملیاتی می‌شود
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهران سرپرست ظهر امروز در کارگروه تخصصی بررسی عملکرد هیئت کوهنوردی خراسان جنوبی اظهار داشت: اولویت اول این هیئتهمگانی کردن رشته کوهنوردی است که نیاز است هرهفته یک برنامه در این زمینه برگزار شود.
وی از دریافت فهرست تجهیزات تخصصی این هیئت برای تامین اعتبار خرید آن با کمک استانداری خبرداد و افزود: 11 پروژه ملی برای برخورداری هر شهرستان از یک سالن مناسب دو هزار نفری عملیاتی می‌شود تا بخشی از عقب ماندگی‌های گذشته جبران شود.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه 23 دونده جشنواره فرهنگی ورزشی جاده ولایت امروز وارد طبس می‌شوند گفت: با حضور دوندگان و مسئولان در باغ رضوان طبس جشن رضوی با برنامه‌های متنوع برگزار می‌شود.
سرپرست افزود: این دوندگان در ادامه سفر به استان فردا وارد عشق آباد طبس می‌شوند و 20 تیر از خراسان جنوبی خارج خواهند شد.
رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی نیز در این جلسه با بیان حرکت رو به رشد ورزش استان به تفاوت برنامه‌های این هیئت به دلیل وجود 13 گرایش در آن با هیئت‌های ورزشی دیگر اشاره کرد.
در ادامه این کارگروه فعالان این رشته به بیان مشکلات خود پرداختند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۱۱۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کوهنوردی , استانداری