دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۲

غلبه دختران والیبالیست‌ خراسان‌جنوبی بر خوزستان

در مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر دسته ۳ کشور تیم خراسان‌جنوبی از سد خوزستان گذشت و برترین‌های تیرانداز بسیجی اعزامی به رقابت‌های کشوری معرفی شدند.
غلبه دختران والیبالیست‌ خراسان‌جنوبی بر خوزستان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان دختر دسته سه کشور تیم خراسان‌جنوبی شروع عالی داشت.
این ماراتن ملی با شرکت والیبالیست‌های دختران نوجوان استان‌های یزد، هرمزگان، خوزستان، کهکیلویه و بویر احمد، زنجان، خراسان‌شمالی، ایلام، سیستان و بلوچستان، خراسان‌جنوبی، اردبیل، قم و اروند از ۱۵ تیرماه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان تفت استان یزد به رقابت می‌پردازند.
دختران نوجوان والیبالیست خراسان‌جنوبی در نخستین بازی مسابقات قهرمانی دسته سه کشور به مصاف تیم زنجان رفتند که با اقتدار و نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی باارزشی دست ‌یافتند.
در این رویداد ورزش ملی تیم خراسان‌جنوبی دومین‌ بازی خود را مقابل خوزستان انجام داد که با نتیجه ۳ بر ۱ حریف را شکست داد.
 ریحانه کارگر، سارا امامی، ساحل مودی، ماریا خالدی و محدثه علیپور از بیرجند، مائده حلیمی‌زاده از سربیشه، سمانه شریعتی و زینب‌سادات سلیمانی از فردوس، یگانه قوی و فاطمه بصیریان، وحیده واله، مبیناسادات ترحمی و مریم بنی اسدی از قاین، ریحانه فروتن از درمیان با سرپرستی عفت محمدنژاد مربیگری نوریه‌سادات ترحمی و مریم آزادی در قالب تیم خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی دسته سه والیبال نوجوانان دختر کشور به میزبانی یزد هنرنمایی می‌کنند.
معرفی برترین‌های مسابقات تیراندازی بسیجیان خراسان‌جنوبی
پرونده مسابقات تیراندازی بسیجیان خراسان‌جنوبی با معرفی برترین‌های رشته‌های تفنگ مبتدی، تفنگ حرفه‌ای و تپانچه حرفه‌ای رده‌های سنی نوجوانان و جوانان پسر متولد دی‌ماه ۱۳۷۷ در بیرجند بسته شد.
علیرضا کریمدادی در رشته تیراندازی تفنگ مبتدی بر سکوی قهرمانی ایستاد، محمدیوسف مرادپور دوم شد و ابوالفضل میری مقام سوم را به دست آورد، محمدعلی خزاعی در رشته تیراندازی تفنگ حرفه‌ای بر سکوی قهرمانی رسید، علیرضا اکبری به مقام نایب‌قهرمانی دست یافت و سعید نوری نیز سوم شد.
در رشته تیراندازی با تپانچه حرفه‌ای محمد سلیمانی مقام اول را به دست آورد، امیرحسام آزادمنش رتبه دوم را از آن خود کرد و امیرمحمد طاهری‌نژاد حائز رتبه سوم شد.
گفتنی است، نفرات برتر مسابقات قهرمانی تیراندازی با تفنگ و تپانچه بسیجیان‌ خراسان‌جنوبی به رقابت‌های کشوری اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۱۱۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تیراندازی , والیبال