سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴

کسب مدال طلای «خدمتی» در مسابقات یونیورسیاد ۲۰۱۹

در سی‌امین دوره یونیورسیاد جهانی دانشجویان ۲۰۱۹ ایتالیا «نجمه خدمتی» در مسابقات میکس تفنگ بادی نشان طلای رقابت‌ها را به دست آورد.
کسب مدال طلای «خدمتی» در مسابقات یونیورسیاد ۲۰۱۹
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در سی‌امین دوره مسابقات تیراندازی جام جهانی یونیورسیاد ۲۰۱۹ ناپل ایتالیا بانوی ملی‌پوش خراسان‌جنوبی خوش درخشید.
در این ماراتن بین‌المللی نجمه خدمتی به همراه مهیار صداقت در قالب تیم میکس تفنگ با کسب نشان طلا برسکوی قهرمانی رقابت‌ها ایستاد، تیراندازان کره‌جنوبی در جایکاه دوم و تیم چینی مقام سوم را کسب کرد.
سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان با حضور ۱۲۷ کشور جهان از ۱۲ تا ۲۳ تیر به میزبانی شهر ناپل ایتالیا در حال برگزاری است و «نجمه خدمتی» به عنوان پرچمدار کشورمان در مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها حضور داشت.
گفتنی است، «نجمه خدمتی» دانشجوی دانشگاه بیرجند، دارنده 5 مدال طلا، نقره و برنز مسابقات یونیورسیاد دانشجویان در 2015 کره جنوبی را در کارنامه خود دارد.
وی که از اعضای تیم ملی تیراندازی ایران به شمار می‌رود در مسابقات تیراندازی جام جهانی و کسب سهمیه المپیک که با حضور ۵۸۸ ورزشکار از ۶۷ کشور جهان از ۳ تا ۹ اردیبهشت ماه در پکن برگزار شد، توانست نخستین سهمیه المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو را برای ایران به دست آورد.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۱۲۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نجمه خدمتی , تیراندازی