پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

مردم از بی‌نظارتی‌ها در کشور ناراضی هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مردم از عدم نظارت‌ها در کشور ناراضی هستند، گفت: در حال حاضر در سطح کشور نارضایتی‌های بسیاری در جهت نظارت‌ها وجود دارد و این نظارت‌ها یا نیست و یا کم و یا گزینشی است.
مردم از بی‌نظارتی‌ها در کشور ناراضی هستند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مشاور عالی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، اظهار داشت: نیروهای هلال‌احمر دوستان گمنام مردم به شمار می‌روند.
وی بیان داشت: انسان همواره در معرض خطا، اشتباه و غفلت است لذا بازرسی‌ها و نظارت‌ها باعث می‌شود که افراد همواره احساس کنند مورد نظر رده‌های بالایی خود بوده و همچنین متوجه می‌شوند که بین کارآمدی و ناکارآمدی تفاوت بسیار است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مردم از عدم نظارت‌ها در کشور ناراضی هستند، توضیح داد: در حال حاضر در سطح کشور نارضایتی‌های بسیاری در جهت نظارت‌ها وجود دارد و این نظارت‌ها یا نیست و یا کم و یا گزینشی است.
آیت‌الله عبادی اضافه کرد: به دلیل عدم نظارت‌ها بسیاری از کارهای کشور دچار رخوت شده و امیدواریم که افراد از خواب غفلت بیدار شده و این فرصت‌های طلایی نظام مقدس جمهوری اسلامی را هدر ندهند.
وی با اشاره به نقش‌آفرینی نیروهای هلال‌احمر در سختی‌ها، بیان داشت: از جمله افرادی که در سختی‌ها و شرایط استثنایی حضور داشته و مشکلات مردم را حل می‌کنند، نیروهای هلال‌احمر هستند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه گاهی اوقات شرایطی به وجود می آید که فعالان هلال‌احمر در حین دفاع از جان و مال دیگران، شهید شده و یا در حوادث جان خود را از دست می‌دهند، تصریح کرد: باید پرسنل و جمعیت هلال‌احمر همواره به قداست کارشان بیشتر از حجم کارشان معتقد باشد زیرا کاری مقدس و ارزشی است.
آیت‌الله عبادی تصریح کرد: عبادت تنها نماز و روزه نیست اما خدمت و نجات و حفظ مردم از بالاترین عبادات است لذا هر آنچه که از نظر کارشناسی صحیح وظیفه هر فرد شناخته شود و فرد همراه با انجام وظیفه، قصد قربت الی‌الله کند، عبادت است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۱۴۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کارشناسی , هلال‌ احمر