پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم:

دانشگاه‌های خراسان جنوبی ظرفیت بین‌المللی شدن را دارد

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم با بیان اینکه در قانون برنامه به سمت بین المللی شدن دانشگاه ها می رویم، گفت: خراسان جنوبی با توجه به همجواری با دو کشور می تواند بین المللی شود.
دانشگاه‌های خراسان جنوبی ظرفیت بین‌المللی شدن را دارد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، حسین سیمایی صراف صبح پنج شنبه در جلسه جمع بندی سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونان و نمایندگان دولت بیان کرد: بعد از انقلاب شاهد تحول و پیشرفت خوبی در امر آموزش بوده ایم.
وی با بیان اینکه دوره جدید باید دوره ارتقای کیفیت باشد، افزود: سیاست های آموزش عالی هم در راستای ارتقای کیفیت است اما نمی توانیم نسخه ای واحد برای همه استان ها بپیچیم.
سیمایی صراف با بیان اینکه باید به جای سیستم قدرت به سمت انسجام برویم، اظهار کرد: در سند آمایش هم به دنبال انحلال نیستیم بلکه به دنبال قدرتمند تر شدن هستیم.
وی با بیان اینکه باید با حضور در استان ها در جریان مشکلات شان قرار بگیریم، افزود: در مرکز نشستن ما را به سمت سیاست درستی هدایت نمی کند.
معاون حقوقی وزارت علوم با بیان اینکه در قانون برنامه به سمت بین المللی شدن دانشگاه ها می رویم، افزود: خراسان جنوبی با توجه به همجواری با دو کشور می تواند بین المللی شود.
سیمایی صراف بیان کرد: این امکان وجود دارد که کمبودهای واحدهای آموزش عالی استان از جمله زمین و امکانات رفع شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۱۴۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , وزارت علوم , آموزش