پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان ‌جنوبی خبرداد:

شرکت ۱۴۳ نفر از خراسان‌ جنوبی در آزمون معارفی مسابقات قرآن

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان ‌جنوبی گفت: آزمون معارفی چهل‌ودومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم با شرکت ۱۴۳ نفر از بانوان و آقایان در استان برگزار شد.
شرکت ۱۴۳ نفر از خراسان‌ جنوبی در آزمون معارفی مسابقات قرآن
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، حجت الاسلام والمسلمین پرویز بخشی‌پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌‌جنوبی، امروز 20 تیر، در حاشیه بازدید از مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن در امامزادگان باقریه بیرجند، اظهار کرد: چهل‌ودومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در رشته‌های معارفی و موضوعی شامل؛ رشته‌های تفسیر قرآن کریم، حفظ موضوعی و نهج‌البلاغه برگزارشد.
وی افزود: با توجه به تعداد بسیار شرکت کنندگان، این آزمون در دو حوزه امتحانی در شهرهای بیرجند و نهبندان در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌‌جنوبی بیان کرد: 43 نفر در نهبندان و 100 نفر در بیرجند در این آزمون شرکت کردند که از این تعداد 26 نفر آقایان و 117 نفر بانوان هستند.
 بخشی‌پور تصریح کرد: همچنین چهل‌ودومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در رشته‌های آوایی، در روز‌های ۲۶، ۲۷ و ۲۸ تیرماه به میزبانی شهرستان فردوس برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: مرحله مقدماتی کشوری این مسابقات ویژه برگزیدکان ۱۵ تا ۲۵ مردادماه در شهر قم و مرحله نهایی کشوری نیز طی روزهای دهم تا بیستم مهرماه جاری و به میزبانی استان اصفهان برگزار خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌‌جنوبی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم به عنوان دستگاه فرهنگی مبلغ و مروج در امور دینی و به خصوص در بحث‌های قرآنی، فعالیت شایسته‌ای داشته باشیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۱۵۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات سراسری قرآن , تفسیر قرآن